Wynajem hal namiotowych i namiotów Zielona Góra

Wynajem hal namiotowych na wymiar w Zielonej Górze

Elmark-Wynajem to firma oferująca wynajem hal i namiotów w Zielonej Górze oraz w innych miastach na terenie całego kraju. Usługa jest kompleksowa - zapewniamy transport oraz profesjonalny montaż niezależnie od podłoża czy pory roku. Wypożyczalnia namiotów i hal namiotowych oferuje swoje usługi zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym. Fachowe doradztwo ułatwi wybór obiektu dopasowanego do potrzeb. Wynajem hal namiotowych to dobre rozwiązanie na wiele okazji: wesele, festyn czy jako przestrzeń wystawowa. Stałym klientom oferujemy atrakcyjne rabaty. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem.

Hale imprezowe

Zapewniamy profesjonalny montaż hal imprezowych niezależnie od podłoża - trawy czy betonu. Z nami każda impreza plenerowa nabierze charakteru, a trwałe poszycie ochroni przed ewentualnym deszczem czy wiatrem. Oferujemy także dodatkowe doposażenie.

Hale targowe

Hale targowe oferowane przez Elmark-Wynajem, to obiekty, które można dopasować wielkością do charakteru eventu. Trwałe poszycie umożliwia ich użytkowanie przez cały rok, niezależnie od pogody czy temperatury. Zapewniamy szybki montaż m.in. w Zielonej Górze.

Hale magazynowe

Uniwersalność naszych obiektów sprawia, że można wykorzystać je również jako hale magazynowe. Mogą być one montowane w każdym miejscu, niezależnie od podłoża, co zdecydowanie ułatwi dostęp do przechowywanych produktów.

Namioty

Trwałe poszycie namiotów chroni przed deszczem, wiatrem i niską temperaturą. Zapewniamy profesjonalny montaż oraz opcjonalne doposażenie w postaci ogrzewania, oświetlenia, nagłośnienia, podłóg czy mebli.

Hale pod ujeżdżalnie

Stabilna konstrukcja hal pod ujeżdżalnie gwarantuje komfort i bezpieczeństwo zwierzętom oraz ludziom niezależnie od pogody czy temperatury. Z dodatkowej przestrzeni hal często korzystają szkółki jeździeckie.

Namioty weselne

Wynajem namiotu weselnego gwarantuje udane przyjęcie niezależnie od pogody. Oferujemy szybki montaż oraz doposażenie w postaci podłóg, mebli, nagłośnienia czy podwieszanego sufitu. Zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie dostosowania namiotu do indywidualnych potrzeb.

Skontaktuj się
Dlaczego warto korzystać z naszych usług?
Pełna mobilność

Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu

Szybki serwis

Na terenie całego kraju.

Przystępne ceny

Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.

20 lat doświadczenia

Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.

Referencje

Nasi partnerzy