Wynajem hal namiotowych i namiotów Gniezno

Wynajem hal namiotowych na wymiar w Gnieznie

Bogata oferta wypożyczalni namiotów oraz hal Elmark-Wynajem skierowana jest do mieszkańców Gniezna oraz innych miast na terenie Polski. Gwarantujemy profesjonalny i szybki montaż hal namiotowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb zarówno firm, jak i prywatnych użytkowników. Dzięki dodatkowemu doposażeniu w postaci ogrzewania i podłóg oraz stabilnej, metalowej konstrukcji, oferowane przez nas obiekty użytkować można przez cały rok, bez względu na warunki atmosferyczne. Zapewniamy kompleksową usługę w przystępnej cenie, dla stałych współpracowników przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty.

Hale imprezowe

Niezależnie od wielkości i charakteru wydarzenia - koncertu, pikniku czy spotkania firmowego, doskonale sprawdzą się hale od Elmark-Wynajem. Zapewniamy dopasowanie ich pod względem wielkości oraz wyposażenia do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Hale targowe

Uniwersalność hal targowych umożliwia przystosowanie ich do wydarzeń o różnym charakterze, również targów. Oferujemydodatkowe doposażenie w postaci podłóg, ogrzewania oraz mebli. Zapewniamy szybki i profesjonalny montaż w Gnieźnie lub w dowolnej lokalizacji niezależnie od pory roku.

Hale magazynowe

Stabilna konstrukcja oraz trwałość poszycia hal namiotowych umożliwia ich użytkowanie przez cały rok. Zapewniamy profesjonalny montaż niezależnie od podłoża i pory roku oraz dopasowanie wielkości hali do indywidualnych potrzeb.

Namioty

Wynajem namiotu umożliwia zorganizowanie imprezy plenerowej bez względu na warunki atmosferyczne. Trwałe poszycie chroni przed deszczem i wiatrem. Zapewniamy pełne doposażenie w postaci oświetlenia, nagłośnienia, ogrzewania oraz mebli.

Hale pod ujeżdżalnie

Możliwość dopasowania obiektu pod względem wielkości sprawia, że z wynajmu hal często korzystają również szkółki jeździeckie, szukające dodatkowej przestrzeni treningowej. Stabilna, metalowa konstrukcja zapewnia bezpieczeństwo przez cały rok, niezależnie od pogody.

Namioty weselne

Dzięki namiotom weselnym, przyjęcie na świeżym powietrzu będzie sukcesem niezależnie od pogody. Gwarantujemy możliwość dostosowania obiektów do indywidualnych potrzeb każdego klienta i zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie wynajmu oraz ich doposażenia.

Skontaktuj się
Dlaczego warto korzystać z naszych usług?
Pełna mobilność

Zapewniamy szybki, sprawny montaż

Własny profesjonalny sprzęt, Ekipa montażowa

Własna flota transportowa!

Szybki serwis

Na terenie całego kraju.

Pomoc w doborze odpowiedniej hali imprezowej jak i magazynowej!

Przystępne ceny

Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.

Na życzenie klienta przyjedziemy i sprawdzimy teren gdzie stanie hala!

20 lat doświadczenia

Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.

Referencje

Nasi partnerzy