Wynajem hal namiotowych i namiotów Radom

Wynajem hal namiotowych na wymiar w Radomiu

Od lat zajmujemy się wynajmowaniem namiotów i hal namiotowych w wielu miastach Polski, także w Radomiu. Przedstawiamy ofertę hal imprezowych, targowych, magazynowych, hal pod ujeżdżalnie, namiotów a także namiotów weselnych. Nasze ponad 20-letnie doświadczenie oraz uśmiech naszych Klientów świadczą o wysokiej jakości hal namiotowych, profesjonalizmie w montażu oraz bezpieczeństwie. Oferujemy atrakcyjny cennik dopasowany do indywidualnych konfiguracji. Rozmiar, model, a nawet kolor można dostosować do potrzeb i wymagań Klienta.

Hale imprezowe

Koncerty, spotkania autorskie czy imprezy rodzinne mogą odbyć się w hali imprezowej, którą można dopasować do indywidualnych potrzeb Klientów. Dzięki atrakcyjnym cenom zarówno małe jak i duże przedsiębiorstwa będą mogły skorzystać z oferty.

Hale targowe

Dzięki halom targowym, targi mogą być organizowane przez cały rok i niezależnie od pogody. Wyjątkowa lokalizacja hali dodatkowo zachęci wystawców do zaprezentowania swoich oferowanych produktów, a uczestników do odwiedzenia miejsca.

Hale magazynowe

Przechowywanie produktów w odpowiednio ogrzanym i dobrze zabezpieczonym pomieszczeniu jest teraz możliwe dzięki halom magazynowym. Oferujemy wynajęcie hali przez cały rok na okres krótko- lub długoterminowy, a nie tylko na działalność sezonową.

Namioty

Oferujemy stylowe namioty w kilku modelach i proponujemy dokonanie indywidualnej konfiguracji namiotu, który będzie odpowiadał potrzebom Klientów. W zależności od typu i rozmiaru uroczystości, można dobrać namiot dla swojego przedsięwzięcia.

Hale pod ujeżdżalnie

Wynajem hali pod ujeżdżalnie jest dobrym pomysłem przy powiększaniu ośrodka jeździeckiego, organizowaniu pokazów lub zakładaniu szkółki jeżdżenia konno. Stabilna konstrukcja hali oraz dodatkowe zabezpieczenia przed pogodą sprawdzą się cały rok.

Namioty weselne

Upragnione wesele w plenerze może stać się rzeczywistością, jeśli zdecydują się Państwo na wynajem namiotu weselnego z naszej oferty. Dodatkowo udostępniamy oświetlenie, parkiet oraz specjalne weselne dekoracje.

Skontaktuj się
Dlaczego warto korzystać z naszych usług?
Pełna mobilność

Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu

Szybki serwis

Na terenie całego kraju.

Przystępne ceny

Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.

20 lat doświadczenia

Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.

Referencje

Nasi partnerzy