Wynajem hal namiotowych i namiotów Warszawa

Namioty na wynajem w Warszawie

Oferujemy wynajem hal namiotowych w Warszawie, niezależnie czy potrzebujesz namiotu na małe lub większe przyjęcie,  mamy odpowiednią ofertę dla Ciebie.

Wynajem namiotów w Warszawie to kompleksowa usługa, obejmująca doradztwo przy w wyborze konstrukcji i montaż. Wypożyczalnia namiotów oferuje atrakcyjne ceny wynajmu.  

Hale namiotowe w Warszawie, dostarczane przez naszą firmę, znajdują się w idealnym stanie technicznym. Wynajem namiotów weselnych to nie jedyna usługa w naszej ofercie. Wynajmujemy również namioty handlowe i namioty magazynowe

Posiadamy namioty o różnych wymiarach i kolorach poszycia. Możemy zapewnić dodatkowe wyposażenie, aby stworzyć idealne miejsce dla eventu. Nasza wypożyczalnia namiotów w Warszawie zatrudnia wykwalifikowanych fachowców, którzy zatroszczą się o każdy szczegół.

Namioty imprezowe wynajem, których przeznaczony jest dla osób prywatnych i firm, pozwala zorganizować przyjęcia w plenerze. Mogą to być prywatne imprezy lub wydarzenia korporacyjne.

Hale imprezowe

W namiocie na wynajem można zorganizować wiele wydarzeń. To idealne miejsce na koncert, festiwal, biesiadę, bankiet, komunię, czy wesele w Warszawie. Halę imprezową można wyposażyć na przykład w ogrzewanie, klimatyzację czy parkiet i stworzyć komfortowe warunki dla gości.

Hale targowe

Hale targowe mogą być wykorzystywane przez cały rok. Impreza może się odbyć w każdych warunkach pogodowych, także w czasie deszczu i śniegu. Wynajem namiotu targowego to ekonomiczne rozwiązanie. Jego wymiary dostosowane są do konkretnej imprezy.

Hale magazynowe

Wynajem hali magazynowej to korzystne rozwiązanie dla dużych i małych firm. Ze względu na niezwykłą odporność na niekorzystne warunki pogodowe oraz szeroki wybór wyposażenia dodatkowego w namiocie można magazynować nawet żywność.

Namioty

Wypożyczalnia Elmark-Wynajem posiada w ofercie bogaty wybór namiotów, które świetnie sprawdzają się podczas festynów, pikników, festiwali i wielu innych imprez plenerowych. Są lekkie, dzięki czemu można je łatwo zdemontować i przenieść w inne miejsce.

Hale pod ujeżdżalnie

Wynajem hal namiotowych to atrakcyjna oferta dla właścicieli stadnin czy szkół jeździeckich w Warszawie. W naszych konstrukcjach można stworzyć optymalne warunki i mikroklimat dla koni. Zwierzęta będą miały zapewnione bezpieczne schronienie przez cały rok.

Namioty weselne

Wynajem namiotu w Warszawie to ciekawa propozycja dla osób planujących wesele oraz firm zajmujących się organizacją ślubów. Hala namiotowa jest idealnym miejscem na ślub w plenerze. Można ją zamontować na każdym podłożu. Oferujemy Państwu dekorację namiotu ślubnego.

Skontaktuj się
Dlaczego warto korzystać z naszych usług?
Pełna mobilność

Zapewniamy szybki, sprawny montaż

Własny profesjonalny sprzęt, Ekipa montażowa

Własna flota transportowa!

Szybki serwis

Na terenie całego kraju.

Pomoc w doborze odpowiedniej hali imprezowej jak i magazynowej!

Przystępne ceny

Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.

Na życzenie klienta przyjedziemy i sprawdzimy teren gdzie stanie hala!

20 lat doświadczenia

Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.

Referencje

Nasi partnerzy