Wynajem hal namiotowych i namiotów Jelenia Góra

Wynajem hal namiotowych na wymiar w Jeleniej Górze

Elmark-Wynajem to firma oferująca wynajem namiotów i hal namiotowych różnego typu na terenie całego kraju, m.in. w Legnicy. Zapewniamy kompleksową usługę na najwyższym poziomie: fachowe doradztwo w zakresie wynajmu hal namiotowych, ich transport oraz montaż niezależnie od pory roku. W ofercie naszej wypożyczalni namiotów znajduje się również wyposażenie w postaci nagłośnienia, oświetlenia, ogrzewania, mebli, dodatkowych ścian i innych udogodnień, które montujemy na życzenie. Dla stałych klientów przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i skorzystania z kalkulatora cen.

Hale imprezowe

Bogata oferta naszej wypożyczalni umożliwia dopasowanie hal imprezowych do wielkości oraz charakteru eventu. Stabilna konstrukcja oraz trwałe poszycie umożliwiają korzystanie z hal niezależnie od pogody.

Hale targowe

Z hal targowych oferowanych przez Elmark-Wynajem można korzystać przez cały rok. Trwałość poszycia chroni przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, a dodatkowe doposażenie w postaci ogrzewania zapewnia optymalną temperaturę nawet zimą.

Hale magazynowe

Wynajem hali magazynowej pozwala na dowolną konfigurację jej rozmiaru. Dostosowana do indywidualnych potrzeb hala ułatwia magazynowanie, również żywności. Oferujemy wynajem sezonowy, a także długoterminowy m.in. w Legnicy.

Namioty

Elmark-Wynajem oferuje 2 modele namiotów - turecki i kalifornijski. Ich wielkość można swobodnie dopasować do potrzeb. Zapewniamy także dodatkowe wyposażenie w postaci mebli, nagłośnienia czy podłóg - umożliwia to organizację eventów o różnym charakterze.

Hale pod ujeżdżalnie

Z dodatkowej przestrzeni hal pod ujeżdżalnie często korzystają szkółki jeździeckie. Stabilna konstrukcja zapewnia bezpieczeństwo ludzi i zwierząt, a trwałe poszycie chroni przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Namioty weselne

Namioty weselne oferowane przez Elmark-Wynajem gwarantują możliwość dopasowania wielkości do indywidualnych potrzeb. Działamy kompleksowo - zapewniamy profesjonalne doradztwo, transport i montaż a także dodatkowe wyposażenie.

Skontaktuj się
Dlaczego warto korzystać z naszych usług?
Pełna mobilność

Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu

Szybki serwis

Na terenie całego kraju.

Przystępne ceny

Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.

20 lat doświadczenia

Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.

Referencje

Nasi partnerzy