Wynajem hal namiotowych i namiotów Katowice

Wynajem namiotów na wymiar w Katowicach

Nasza firma jest specjalistą z ponad 20-letnim doświadczeniem w produkcji i wynajmie namiotów i hal namiotowych w wielu miastach Polski, w tym w Katowicach. Udostępniamy namioty różnych rozmiarów i modeli w atrakcyjnej cenie, wyprodukowane z materiałów wysokiej jakości. Istnieje możliwość stworzenia dowolnej konfiguracji rozmiaru, modeli, kolorystyki oraz wyposażenia. Swoją ofertę kierujemy do osób prywatnych oraz małych i dużych przedsiębiorstw w całej Polsce, w tym w Katowicach. Umożliwiamy szybki serwis na terenie całego kraju, pełen montaż i pełną mobilizację w przygotowaniu hali namiotowej lub namiotu.

Hale imprezowe

Bez względu na to, czy organizujesz zjazd rodzinny, okrągłą rocznicę ślubu czy targi na wielką skalę, nasza firma zajmuje się wynajmowaniem hal do tego właśnie celu. Nasi doradcy służą pomocą w wyborze najlepszego namiotu imprezowego w Katowicach.

Hale targowe

Atrakcyjne umiejscowienie targów czy pokazu może mieć spory wpływ na liczbę odwiedzających. Dobrym pomysłem jest montaż hal namiotowych na dowolnej powierzchni i w dowolnym miejscu, co jest ogromną zaletą tego rozwiązania.

Hale magazynowe

Oferujemy wysokiej jakości hale magazynowe, które można wykorzystać nie tylko podczas działalności sezonowej. Jej rozmiar oraz czas wynajmu można dopasować do potrzeb Klienta. Dodatkowo udostępniamy podłogę, podjazd oraz przesuwane bramy.

Namioty

Eleganckie namioty w stylu tureckim lub kalifornijskim zdadzą egzamin w każdych okolicznościach i nadadzą uroczystości profesjonalny wizerunek. Korzystny cennik sprawi, że z tej oferty będą mogły skorzystać małe jak i duże przedsiębiorstwa z Katowic.

Hale pod ujeżdżalnie

Wynajem hali pod ujeżdżalnie jest ekonomicznym pomysłem np. na stworzenie wakacyjnej szkoły jazdy konnej. Hale są bezpieczne, łatwe w montażu, a dodatkowe zabezpieczenia chronią przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi.

Namioty weselne

Oryginalne przyjęcie weselne w otoczeniu natury, dzięki udostępnianym przez nas namiotom weselnym, może się odbyć w każdej porze roku. Oferujemy również specjalne weselne dekoracje, w tym eleganckie tkaniny oraz białe pokrycia stołów i krzeseł. Wynajmując namiot w Katowicach można dostosować zarówno jego wymiary, jak i wystrój do własnych potrzeb.

Skontaktuj się
Dlaczego warto korzystać z naszych usług?
Pełna mobilność

Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu

Szybki serwis

Na terenie całego kraju.

Przystępne ceny

Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.

20 lat doświadczenia

Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.

Referencje

Nasi partnerzy