Wynajem namiotów plenerowych

Stoisko na imprezy - namiot plenerowy

Gdy zależy Ci na niewielkim zadaszeniu na szczególne okazje, polecamy wynajem namiotów plenerowych. Dzięki szybkiemu i łatwemu montażowi nawet na trudnym podłożu, namioty te cieszą się powodzeniem podczas festynów, targów i pokazów plenerowych.

Wybierz namiot plenerowy w swoim stylu

Asortyment namiotów do wynajęcia obejmuje 2 podstawowe modele: tzw. turecki i kalifornijski. W wypożyczalni namiotów ekspresowych Elmark-Wynajem dowolnie dobierzesz wielkość namiotu oraz jego wyposażenie dodatkowe. Skonfiguruj namiot zgodnie z własnymi potrzebami.

Wynajem namiotów ekspresowych bez zobowiązań

Nie musisz obawiać się stałych kosztów. Namioty plenerowe są szybkorozstawialne i dostępne do wynajęcia zarówno na dłuższy okres, jak i na kilka dni. Przystępnie skonstruowany cennik sprawia, że namiot ekspresowy jest dobrym rozwiązaniem zarówno dla dużych, jak i małych firm.

Profesjonalny wizerunek

Wynajęcie namiotu plenerowego pozwoli Ci stworzyć profesjonalny wizerunek Twojej firmy. Podczas masowych imprez czy targów, a także innych eventów odbywających się w plenerze, namiot (zarówno turecki, jak i kalifornijski) stanowić będzie bezpieczne i reprezentacyjne zadaszenie stoiska z broszurami, produktami czy poczęstunkiem. Dodatkowo nasze namioty na wynajem są szybkorozstawialne, więc będzie to dodatkowym udogodnieniem w przypadku presji czasu.

Skontaktuj się
Wynajem namiotów plenerowych

Jak najlepiej zaprezentować firmę?

Oferowane przez naszą wypożyczalnię ekspresowe namioty plenerowe na wynajem to doskonała forma promocji firm na targach branżowych lub innych wydarzeniach biznesowych. Wśród propozyci Elmark-Wynajem znajdują się dwa rodzaje namiotów szybkorozstawialnych na wynajem:

  • namiot kalifornijski,
  • namiot turecki.

Polecane przez nas namioty kalifornijskie to najlepsze rozwiązanie na targi branżowe i wydarzenia biznesowe w sezonie letnim. Otwarta przestrzeń zachęci odwiedzających do zapoznania się z ofertą firmy. Zadaszenie wykonane z mocnego materiału PCV zapewni bezpieczeństwo i komfort osobom znajdującym się w środku niezależnie od warunków pogodowych. Wynajem namiotów tureckich zapewni każdej firmie oryginalny wizerunek, dzięki atrakcyjnej konstrukcji dachu.

Dodatkowe możliwości z Elmark-Wynajem

Elmark-Wynajem to wypożyczalnia namiotów i hal namiotowych, która świadczy usługi na terenie całego kraju. Wynajem namiotów szybkorozstawialnych na imprezy okolicznościowe to niska cena inwestycji oraz szybka realizacja zlecenia. Elmark-Wynajem zapewnia swoim klientom profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru hali namiotowej na wynajem i elementów dodatkowego wyposażenia. Przyjmujemy zlecenia m.in. na montaż:

  • podłogi,
  • oświetlenia.

Namioty szybkorozstawialne na wynajem od Elmark-Wynajem to propozycja zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Dzięki polecanym przez nas obiektom stworzysz zadaszenie, które będzie nie tylko estetyczne, ale i funkcjonalne - sprawdzi się bowiem niezależnie od panujących warunków atmosferycznych.

Zachęcamy do sprawdzenia naszego cennika, oferujemy hale namiotowe na wynajem w korzystnych cenach.

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?
Pełna mobilność

Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu

Szybki serwis

Na terenie całego kraju.

Przystępne ceny

Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.

20 lat doświadczenia

Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.

Referencje

Nasi partnerzy