Wynajem hal namiotowych i namiotów Piła

Wynajem hal na wymiar w Pile

Klientom indywidualnym i przedsiębiorcom z Piły polecamy wynajem hal i namiotów w konkurencyjnych cenach. Nasza oferta zawiera także dowóz oraz montaż wypożyczonej konstrukcji. Proponujemy Państwu wynajęcie długoterminowe albo krótkoterminowe.

W ofercie hal namiotowych na wynajem w Pile znajdują się konstrukcje o różnych wymiarach oraz kolorach poszycia. Nasze namioty mają także bardzo uniwersalne zastosowanie. To wszystko, w połączeniu z bogatym wachlarzem wyposażenia dodatkowego, powoduje, że każdy z Państwa znajdzie dla siebie odpowiednie rozwiązanie.

Hale imprezowe

Hala imprezowa to atrakcyjne miejsce na organizację wszelkiego rodzaju eventów. Możliwość montażu klimatyzacji, ogrzewania, sceny, oświetlenia, nagłośnienia czy parkietu powoduje, że można w niej zorganizować wesele, imprezę firmową, koncert, festiwal.

Hale targowe

W ofercie naszej wypożyczalni znajdują się także hale targowe. Można w nich zorganizować zarówno małe wystawy, na przykład w miejskim parku, jak i duże imprezy masowe. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów powoduje, że mają całoroczne zastosowanie.

Hale magazynowe

Wynajem hali magazynowej w Pile to korzystna alternatywa dla tradycyjnych magazynów. Dzięki zamontowanemu ogrzewaniu, przechowywany w niej towar będzie bezpieczny nawet w czasie mrozów. W namiocie można składować żywność oraz płody rolne.

Namioty

Nasze namioty na wynajem sprawdzają się przy organizacji imprez plenerowych, takich jak pikniki czy festyny. Dzięki temu, że są wykonane z lekkich materiałów, możliwy jest ich szybki montaż i demontaż. Po zakończonej imprezie można je łatwo zwinąć.

Hale pod ujeżdżalnie

Hala pod ujeżdżalnie od Elmark-Wynajem może zostać zastosowana na przykład jako szkoła jeździecka albo stadnina koni. Znajdujące się w niej zwierzęta będą miały zapewniony odpowiedni mikroklimat i warunki do prawidłowego, bezpiecznego funkcjonowania.

Namioty weselne

Wynajem namiotów weselnych to oferta dla klientów indywidualnych oraz firm z branży ślubnej. Bogaty wybór wyposażenia dodatkowego pozwala na zorganizowanie imprezy z prawdziwego zdarzenia. Namiotu weselnego nie trzeba rezerwować z wieloletnim wyprzedzeniem.

Skontaktuj się
Dlaczego warto korzystać z naszych usług?
Pełna mobilność

Zapewniamy szybki, sprawny montaż

Własny profesjonalny sprzęt, Ekipa montażowa

Własna flota transportowa!

Szybki serwis

Na terenie całego kraju.

Pomoc w doborze odpowiedniej hali imprezowej jak i magazynowej!

Przystępne ceny

Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.

Na życzenie klienta przyjedziemy i sprawdzimy teren gdzie stanie hala!

20 lat doświadczenia

Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.

Referencje

Nasi partnerzy