Wynajem hal namiotowych i namiotów Rzeszów

Wynajem hal namiotowych na wymiar w Rzeszowie

Elmark-Wynajem już od ponad 20 lat zajmuje się współorganizowaniem imprez na małą jak i na dużą skalę. Oferujemy wynajem namiotów i hal namiotowych na terenie Rzeszowa w konkurencyjnych cenach, dlatego przedsiębiorstwa o różnych rozmiarach mogą skorzystać z naszej oferty. Hale namiotowe są stworzone z wysokiej jakości materiałów, które są odporne na działanie niekorzystnych warunków pogodowych. Ich montaż jest szybki i łatwy, dzięki czemu hale są mobilne i mogą być rozkładane na dowolnej powierzchni. Naszym klientom proponujemy również wyposażenie hal w dodatkowe oświetlenie, parkiet czy skorzystanie ze specjalnej oferty weselnej.

Hale imprezowe

Proponujemy wynajem hal namiotowych w celu zorganizowania imprezy na świeżym powietrzu. Działamy kompleksowo, dlatego zapewniamy nie tylko dowóz i montaż hali, ale również wyposażenie jej w dodatkowe oświetlenie, parkiet czy podwieszany sufit.

Hale targowe

Funkcjonalne namioty, których montaż jest szybki i prosty, dzięki czemu są mobilne, świetnie nadają się podczas sezonowej działalności. Gwarantują zabezpieczenie przed niekorzystną pogodą, a ich atrakcyjny wygląd i umiejscowienie przyciągną uwagę odwiedzających.

Hale magazynowe

Mobilność, łatwy montaż, konkurencyjne ceny, a także możliwość wyposażenia w dodatkowe oświetlenie, podjazd czy przesuwane bramy, to zdecydowane zalety hal magazynowych firmy Elmark-Wynajem. Umożliwiamy dokonanie zindywidualizowanej konfiguracji namiotów.

Namioty

Wielkość namiotu, rodzaj poszycia a także możliwość wyboru jednego z kilku modeli gwarantuje, że namioty sprawdzą się podczas wielu różnych imprez. Konkurencyjne ceny wynajmu hal namiotowych w Rzeszowie zachęcają do skorzystania z oferty zarówno małe i duże przedsiębiorstwa.

Hale pod ujeżdżalnie

Ekonomiczne rozwiązanie, które nadaje się dla organizatorów szkółki jeździeckiej oraz spełni wymagania zawodowych jeźdźców. Mobilność, łatwy montaż, dowolna konfiguracja rozmiaru sprawiają, że hale pod ujeżdżalnie mogą być wykorzystywane nie tylko sezonowo.

Namioty weselne

Uroczystość zorganizowana w stylowym namiocie weselnym z pewnością na długi czas zapisze się w pamięci gości i zapewni wyjątkową atmosferę parze młodej. Oprócz dostarczenia namiotu na terenie Rzeszowa, a następnie jego montażu, organizujemy również elegancki wystrój przestrzeni.

Skontaktuj się
Dlaczego warto korzystać z naszych usług?
Pełna mobilność

Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu

Szybki serwis

Na terenie całego kraju.

Przystępne ceny

Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.

20 lat doświadczenia

Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.

Referencje

Nasi partnerzy