Wynajem hal namiotowych i namiotów Olsztyn

Wynajem hal namiotowych na wymiar w Olsztynie

Przedsiębiorcom oraz klientom indywidualnym z Olsztyna oferujemy wynajem hal i namiotów na wymiar w atrakcyjnych cenach. Oferta naszej wypożyczalni jest kompleksowa. Klientom zapewniamy dowóz konstrukcji na miejsce oraz profesjonalny montaż. Gwarantujemy Państwu także fachowe doradztwo i pomoc w wyborze najkorzystniejszego rozwiązania.

Hale i namioty od Elmark-Wynajem mają uniwersalne zastosowanie. Klientom z Olsztyna proponujemy konstrukcje, które sprawdzą się w wielu różnych sytuacjach. Z jednej strony można je zastosować jako magazyn czy obiekt przemysłowy, z drugiej nadają się do organizacji imprez.

Hale imprezowe

Hala namiotowa to idealna przestrzeń na wszelkiego rodzaju imprezy i uroczystości. Bogaty wybór wyposażenia dodatkowego powoduje, że bankiet, wesele, komunia czy koncert nabiera niepowtarzalnego klimatu. Namiot imprezowy można doposażyć na przykład w parkiet.

Hale targowe

Wypożyczenie hali targowej to atrakcyjna propozycja dla mieszkańców Olsztyna. Namiot nadaje się zarówno do organizacji dużych targów, jak i małej wystawy w miejskim parku. Nasze konstrukcje można stosować w każdych warunkach pogodowych. Są wodoodporne.

Hale magazynowe

Wynajem hal namiotowych to ekonomiczny sposób na poszerzenie powierzchni magazynowej. Bogaty wybór namiotów magazynowych o różnych wymiarach powoduje, że tego typu konstrukcje są dostępne nie tylko dla dużych przedsiębiorstw, ale także małych rodzinnych firm.

Namioty

Klientom z Olsztyna polecamy wynajem lekkich namiotów, które można wykorzystywać podczas imprez plenerowych. Świetnie sprawdzają się na przykład jako stoisko gastronomiczne podczas festynu, koncertu albo targów. Nasze konstrukcje są odporne na deszcz.

Hale pod ujeżdżalnie

Hala pod ujeżdżalnię od Elmark-Wynajem to atrakcyjna alternatywa dla tradycyjnej stadniny albo szkoły jeździeckiej. W namiocie można stworzyć koniom komfortowe i bezpieczne warunki, bez względu na pogodę, zarówno w czasie upałów, jak i mrozów.

Namioty weselne

Wynajem namiotów weselnych umożliwia organizację ślubu i wesela w plenerze. Halę można postawić na dowolnym podłożu, w krótkim terminie. Dzięki temu para młoda nie będzie musiała rezerwować sali z wieloletnim wyprzedzeniem. Konstrukcje dostępne są cały rok.

Skontaktuj się
Dlaczego warto korzystać z naszych usług?
Pełna mobilność

Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu

Szybki serwis

Na terenie całego kraju.

Przystępne ceny

Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.

20 lat doświadczenia

Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.

Referencje

Nasi partnerzy