Wynajem namiotów i hal namiotowych Łódź

Wynajem namiotów w Łodzi

Wspieramy organizowanie imprez okolicznościowych i targowych, prowadząc wynajem hal i namiotów w Łodzi. Mamy ponad 20-letnie doświadczenie. Zamówienia przyjmujemy 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Wybierając halę namiotową, skorzystaj z pomocy naszych doradców. Swoją ofertę kierujemy do osób prywatnych i przedsiębiorców. Oferujemy wynajem hal i namiotów krótko- oraz długoterminowy. Cena uzależniona jest także od wielkości i rodzaju hali oraz od wyposażenia dodatkowego. Dla stałych Klientów mamy rabaty.

Hale imprezowe

Plenerowe spotkanie rodzinne albo towarzyskie warto zorganizować w hali namiotowej w Łodzi. Można wówczas wybrać kolor poszycia namiotu imprezowego oraz skorzystać z dodatkowego wyposażenia – mebli bankietowych, podwieszanego sufitu albo okazjonalnej dekoracji.

Hale targowe

Wynajmując namiot w Łodzi można dostosować jego rozmiar do potrzeb organizatorów targów plenerowych oraz wystawców. Dzięki dodatkowemu wyposażeniu - podłodze, oświetleniu, ogrzewaniu - namioty mogą być wykorzystywane przez cały rok.

Hale magazynowe

Towary i produkty, zwłaszcza okresowe, warto składować w hali magazynowej. Zwłaszcza wyposażonej w podłogę, bramę przesuwną i podjazd. Zapewni im to ochronę przed deszczem, wiatrem i słońcem. Przedsiębiorcy zaś pozwoli obniżyć koszty wynajmu.

Namioty

Do prezentacji firmy na pokazie plenerowym można wykorzystać namiot chroniący przed słońcem i deszczem. Jego konstrukcja umożliwia montaż na każdym, nawet trudnym podłożu. Wielkość i wygląd dostosowane są do preferencji Klienta.

Hale pod ujeżdżalnie

W razie niesprzyjających warunków pogodowych w Łodzi naukę jazdy konnej można prowadzić w hali namiotowej. Jest stabilna dzięki stalowej konstrukcji, widna dzięki oknom z transparentnej folii oraz dobrze wentylowana dzięki szerokiemu wejściu.

Namioty weselne

Przyjęcie weselne w plenerze nie może się odbyć bez wynajmu namiotu weselnego. Zgodnie z sugestiami Pary Młodej zostaną przygotowane dekoracje, montaż parkietu i sufitu podwieszanego, a także dodatkowe oświetlenie i ustawienie stołów.

Skontaktuj się
Dlaczego warto korzystać z naszych usług?
Pełna mobilność

Zapewniamy szybki, sprawny montaż

Własny profesjonalny sprzęt, Ekipa montażowa

Własna flota transportowa!

Szybki serwis

Na terenie całego kraju.

Pomoc w doborze odpowiedniej hali imprezowej jak i magazynowej!

Przystępne ceny

Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.

Na życzenie klienta przyjedziemy i sprawdzimy teren gdzie stanie hala!

20 lat doświadczenia

Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.

Referencje

Nasi partnerzy