Wynajem hal namiotowych i namiotów Włocławek

Wynajem hal namiotowych na wymiar w Włocławku

Wypożyczalnia namiotów i hal namiotowych Elmark-Wynajem to profesjonalna firma z 20-letnim doświadczeniem w branży, która swoje usługi świadczy we Włocławku oraz w innych miastach na terenie całego kraju. Uniwersalność hal umożliwia ich różnorakie zastosowanie: jako przestrzeni targowej, magazynowej czy miejsca na koncerty. Bogata oferta namiotów i hal umożliwia dostosowanie wielkości obiektu do indywidualnych potrzeb zarówno firm, jak i prywatnych użytkowników. Zapewniamy dodatkowe doposażenie w postaci ogrzewania, oświetlenia, mebli i wielu innych. Gwarantujemy kompleksową usługę na najwyższym poziomie w atrakcyjnej cenie - zapewniamy szybki montaż oraz fachowe doradztwo.

Hale imprezowe

Oferujemy wynajem hal imprezowych we Włocławku z pełnym doposażeniem: podwyższaną sceną, nagłośnieniem, oświetleniem oraz umeblowaniem. Bogata oferta gwarantuje dostosowanie obiektu do charakteru organizowanego wydarzenia.

Hale targowe

Stabilna konstrukcja, trwałe poszycie oraz możliwość dodatkowego ogrzewania umożliwia korzystanie z hal targowych przez cały rok, gwarantując komfort i bezpieczeństwo. Oferujemy doposażenie w postaci podłóg, specjalnych podjazdów oraz mebli.

Hale magazynowe

Uniwersalność obiektów umożliwia ich wykorzystanie również jako całorocznych hal magazynowych. Dodatkowa ochrona w postaci ścian z blachy zabezpieczy magazynowane produkty przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Namioty

Przestronne namioty w wariancie tureckim lub kalifornijskim zapewnią ochronę przed deszczem czy wiatrem podczas imprez plenerowych. Oferujemy dodatkowe doposażenie w postaci podłóg, oświetlenia czy mebli.

Hale pod ujeżdżalnie

Stabilna konstrukcja oraz odporność poszycia na warunki atmosferyczne umożliwia wykorzystanie obiektów jako hal pod ujeżdżalnie. Gwarantujemy szybki i profesjonalny montaż bez względu na rodzaj podłoża i lokalizację.

Namioty weselne

Namioty weselne umożliwiają zorganizowanie przyjęcia w plenerze bez względu na pogodę. Gwarantujemy możliwość dopasowania wielkości obiektu do indywidualnych potrzeb oraz fachowe doradztwo w zakresie jego doposażenia - oświetlenia, nagłośnienia czy mebli.

"

Skontaktuj się
Dlaczego warto korzystać z naszych usług?
Pełna mobilność

Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu

Szybki serwis

Na terenie całego kraju.

Przystępne ceny

Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.

20 lat doświadczenia

Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.

Referencje

Nasi partnerzy