Wynajem hal namiotowych i namiotów Gdańsk

Wynajem namiotów w Gdańsku

Klientom indywidualnym i przedsiębiorcom z Gdańska polecamy wynajem hal i namiotów w konkurencyjnych cenach. Nasza oferta zawiera także dowóz oraz montaż wypożyczonej konstrukcji. Proponujemy Państwu wynajęcie długoterminowe albo krótkoterminowe.

W ofercie hal namiotowych na wynajem w Gdańsku znajdują się konstrukcje o różnych wymiarach oraz kolorach poszycia. Nasze namioty mają także bardzo uniwersalne zastosowanie. To wszystko, w połączeniu z bogatym wachlarzem wyposażenia dodatkowego, powoduje, że każdy z Państwa znajdzie dla siebie odpowiednie rozwiązanie.

Hale imprezowe

Hala imprezowa to atrakcyjne miejsce na organizację wszelkiego rodzaju eventów na terenie Gdańska. Możliwość montażu klimatyzacji, ogrzewania, sceny, oświetlenia, nagłośnienia czy parkietu powoduje, że można w niej zorganizować wesele, imprezę firmową, koncert, festiwal.

Hale targowe

W ofercie naszej wypożyczalni znajdują się także hale targowe. Można w nich zorganizować zarówno małe wystawy, na przykład w miejskim parku, jak i duże imprezy masowe. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów powoduje, że mają całoroczne zastosowanie.

Hale magazynowe

Wynajem hali magazynowej w Gdańsku to korzystna alternatywa dla tradycyjnych magazynów. Dzięki zamontowanemu ogrzewaniu, przechowywany w niej towar będzie bezpieczny nawet w czasie mrozów. W namiocie magazynowym można składować żywność oraz płody rolne.

Namioty

Nasze namioty na wynajem w Gdańsku sprawdzają się przy organizacji imprez plenerowych, takich jak pikniki czy festyny. Dzięki temu, że są wykonane z lekkich materiałów, możliwy jest ich szybki montaż i demontaż. Po zakończonej imprezie można je łatwo zwinąć.

Hale pod ujeżdżalnie

Hala pod ujeżdżalnie od Elmark-Wynajem może zostać zastosowana na przykład jako szkoła jeździecka albo stadnina koni. Znajdujące się w niej zwierzęta będą miały zapewniony odpowiedni mikroklimat i warunki do prawidłowego, bezpiecznego funkcjonowania.

Namioty weselne

Wynajem namiotów weselnych to oferta dla klientów indywidualnych oraz firm z branży ślubnej. Bogaty wybór wyposażenia dodatkowego pozwala na zorganizowanie imprezy z prawdziwego zdarzenia. Namiotu weselnego nie trzeba rezerwować z wieloletnim wyprzedzeniem.

Skontaktuj się
Dlaczego warto korzystać z naszych usług?
Pełna mobilność

Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu

Szybki serwis

Na terenie całego kraju.

Przystępne ceny

Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.

20 lat doświadczenia

Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.

Referencje

Nasi partnerzy