Wynajem hal namiotowych i namiotów Poznań

Wynajem namiotów na wymiar w Poznaniu

Proponujemy krótko- i długoterminowy wynajem hal namiotowych w Poznaniu i okolicach. Zapoznaj się z naszą ofertą i skorzystaj z pomocy naszych doradców podczas wyboru hali. Prowadzimy wynajem namiotów magazynowych, targowych i weselnych. Mamy także wypożyczalnię namiotów na imprezy okolicznościowe. Wynajem hali namiotowej polecamy osobom prywatnym i przedsiębiorcom. Zlecenia na montaż hal przyjmujemy 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Cena za wynajem hal zależy od ich wielkości, typu i wyposażenia. Stałym klientom oferujemy korzystne rabaty.

Hale imprezowe

W namiocie imprezowym można zorganizować przyjęcie komunijne, bankiet lub uroczystość rodzinną w Poznaniu. Na czas trwania imprezy plenerowej można wynająć meble, zamontować podwieszany sufit albo oświetlenie. Wszystko w korzystnej cenie.

Hale targowe

Organizując targi lub wystawę w plenerze, warto wynająć hale namiotowe. Dodatkowo mogą zostać wyposażone w podłogę, podesty, oświetlenie, a nawet ogrzewanie. Dzięki temu targi mogą odbywać się o każdej porze roku, niezależnie od pogody.

Hale magazynowe

Prowadząc sezonową działalność gospodarczą, produkty można składować w hali namiotowej, a przy okazji nie ponosić kosztów całorocznego wynajmu. Hale magazynowe mogą być wyposażone w podłogi, bramy przesuwne oraz wzmocnienie ścian blachą trapezową.

Namioty

Firmowy namiot umożliwi prezentację oferty na pokazie albo festynie miejskim. Do wyboru są namioty w stylu tureckim i kalifornijskim. Na życzenie Klienta są dodatkowo wyposażane. Dzięki wytrzymałej konstrukcji mogą być montowane na każdym podłożu.

Hale pod ujeżdżalnie

Hale z PCV ze wzmocnioną konstrukcją pozwolą na prowadzenie nauki jazdy konnej oraz zawodów jeździeckich niezależnie od pogody w Poznaniu. Okna z transparentnej folii zapewnią odpowiednią ilość światła dziennego, a szerokie wejścia - prawidłową wentylację.

Namioty weselne

Wesele w plenerze to okazja do wypożyczenia namiotu weselnego. Cena wynajmu jest niższa od kosztów organizacji przyjęcia w restauracji. Namiot na wesele zostanie oświetlony, udekorowany i wyposażony zgodnie z życzeniem Pary Młodej.

Skontaktuj się
Dlaczego warto korzystać z naszych usług?
Pełna mobilność

Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu

Szybki serwis

Na terenie całego kraju.

Przystępne ceny

Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.

20 lat doświadczenia

Na rynku polskim w produkcji i wynajie hal namiotowych.

Referencje

Nasi partnerzy