Wynajem namiotów targowych

Targi w dowolnym miejscu

Rolnicze targi w plenerze, wystawa psów w miejskim parku czy event promujący firmę gastronomiczną w ogrodzie hotelowym są możliwe. Namioty targowe mogą być stawiane na dowolnej powierzchni i w dowolnym miejscu. Ma to wpływ na atrakcyjność imprezy, a więc również na liczbę gości i wystawców. Dodatkowym atutem jest fakt, że ich montaż jest szybki, co znacznie ułatwia organizację wydarzenia.

Namioty handlowe bez ograniczeń

Wynajem namiotu targowego pozwala na dowolną konfigurację jego rozmiaru. Dzięki temu obiekty te znajdują zastosowanie podczas eventów o różnym charakterze - targów motoryzacyjnych, targów pracy, książki, wystaw maszyn rolniczych czy targów spożywczo-gastronomicznych. Oferowane przez nas namioty wystawowe świetnie sprawdzą się podczas wielu branżowych imprez - zarówno małych, jak i dużych. U nas wypożyczysz namiot gastronomiczny, reklamowy czy targowy idealnie dostosowany do potrzeb pod względem wielkości - dzięki temu możesz zaoferować miejsce każdemu wystawcy bez ograniczeń. Natomiast na kameralnych targach nie przepłacisz za namiot handlowy zbyt duży w stosunku do potrzeb.

Namioty targowe są idealne podczas każdej pogody

Oferowane przez nas namioty handlowe na wynajem umożliwiają organizację targów przez cały rok. Konstrukcja reklamowych namiotów targowych dobrze zabezpiecza wystawców przed wszelkimi warunkami pogodowymi - deszczem, wiatrem czy upalnym słońcem. Trwałe, wysokiej jakości poszycie umożliwia także użytkowanie obiektów w chłodne dni. W razie potrzeby, nasze reklamowe namioty wystawiennicze mogą być także dodatkowo wyposażone w ogrzewanie czy klimatyzację.

Komfort i funkcjonalność namiotów reklamowych

Oferta wynajmu od Elmark-Wynajem jest kompleksowa. Oprócz obiektów takich jak firmowe namioty wystawiennicze obejmuje również opcjonalne dodatkowe wyposażenie, które znacznie podnosi komfort odwiedzających i wystawców. Wraz z namiotem handlowym możesz zamówić m.in.:

 • podłogę,
 • wygodne podjazdy,
 • scenę,
 • dodatkowe oświetlenie.

Sprawdzą się zatem idealnie jako namioty wystawowe, które będą w pełni funkcjonalne i dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Skontaktuj się
Wynajem Namiotów Targowych

Wynajem namiotów handlowych na targi

Hale i namioty targowe oraz handlowe dostępne na wynajem to najlepszy sposób na przygotowanie wydarzenia publicznego, organizowanego w plenerze. Namioty i hale oferowane na wynajem to odpowiednio przygotowana konstrukcja i najwyższej jakości materiały. Oprócz ochrony przed deszczem, słońcem oraz wiatrem, zapewnią odpowiednie zaprezentowanie wystawy.

Wynajem hal namiotowych czy handlowych to najlepszy sposób na stworzenie odpowiedniej przestrzeni dla uczestników i odwiedzających. Zapewniamy:

 • atrakcyjny cennik,
 • terminową realizację zlecenia.

Organizacja targów i eventów branżowych może być prosta! Namioty handlowe na wynajem oferowane przez wypożyczalnię Elmark-Wynajem to obiekty, które mogą być użytkowane przez cały rok, niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. Są wyjątkowo funkcjonalne i doskonale sprawdzą się podczas targów o różnym charakterze.

Namiot wystawienniczy - profesjonalnie i w korzystnej cenie

Wypożyczalnia namiotów oferuje różnego rodzaju namioty dostępne na wynajem w systemie krótkoterminowym oraz długoterminowym:

 • namioty handlowe,
 • namioty gastronomiczne i cateringowe,
 • namioty targowe,
 • namioty reklamowe,
 • namioty wystawowe.

Dzięki odpowiedniej konstrukcji aluminiowej, wszystkie namioty handlowe od Elmark-Wynajem mogą być z powodzeniem wykorzystywane przez cały rok. Zapewniamy doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego rozmiaru namiotu wystawienniczego, a także elementów dodatkowego wyposażenia. 

Firma Elmark-Wynajem dba o to, aby namiot handlowy oraz targowy w pełni spełniał wymagania zamawiającego, dlatego szybko i sprawnie realizujemy indywidualne zlecenia według autorskich pomysłów. Nasi eksperci świadczą usługi dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców w całej Polsce. Wynajem namiotu reklamowego czy wystawowego od Elmark-Wynajem to niska cena, która pozwoli na obniżenie kosztów związanych z organizacją wystawy.

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?
Pełna mobilność

Zapewniamy szybki, sprawny montaż

Własny profesjonalny sprzęt, Ekipa montażowa

Własna flota transportowa!

Szybki serwis

Na terenie całego kraju.

Pomoc w doborze odpowiedniej hali imprezowej jak i magazynowej!

Przystępne ceny

Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.

Na życzenie klienta przyjedziemy i sprawdzimy teren gdzie stanie hala!

20 lat doświadczenia

Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.

Referencje

Nasi partnerzy