Montaż hal namiotowych

Montaż hali namiotowej

Elmark-Wynajem oferuje profesjonalny montaż hali namiotowej, dzięki czemu konstrukcja będzie wzniesiona prawidłowo, a tym samym bezpieczna dla przyszłych użytkowników. Jeżeli konieczna jest zmiana lokalizacji obiektu i szukasz sprawdzonej firmy, mającej wprawę w pracach konstrukcyjnych – zaufaj naszemu trzydziestoletniemu doświadczeniu. Wieloletnia obecność w branży sprawia, że montaż hali namiotowej jest dla naszych pracowników jednym z podstawowych obowiązków. Dzięki temu mają wyczucie oraz intuicję, których często brakuje firmom dopiero wchodzącym na rynek. 

Profesjonalny demontaż i montaż hali namiotowej

Wykonujemy montaż hal namiotowych zgodnie z obowiązującymi zasadami BHP i prawem budowlanym, dzięki czemu nie musisz się obawiać, że konstrukcja obiektu będzie niestabilna. Bezpieczeństwo, podobnie jak jakość oferowanych usług, jest naszym priorytetem – zarówno w przypadku realizacji zleceń, jak i warunków pracy w naszych zakładach. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że dla wielu firm relokacja hal namiotowych jest wymagającym przedsięwzięciem, dlatego zapewniamy profesjonalny demontaż i montaż obiektów tego typu. Dla Ciebie jest to oszczędność czasu i wytrzymałość konstrukcji.

Przenoszenie hal namiotowych

Przenoszenie hal namiotowych we własnym zakresie jest czasochłonnym wyzwaniem logistycznym – warto przekazać stery doświadczonej firmie, która zasady montażu hali namiotowej zna od podszewki. Dotyczy to zarówno obiektów magazynowych, jak i targowych czy imprezowych, które często zmieniają lokalizację. Przeprowadzamy demontaż i montaż hal namiotowych, wykorzystując do tego własny transport, dzięki czemu możesz bez obaw zająć się realizacją ważniejszych zadań. Nasza firma to propozycja dla klientów indywidualnych oraz klientów biznesowych, którzy wolą skorzystać z umiejętności specjalistów.

Skontaktuj się
Montaż hal namiotowych

Wynajem namiotów handlowych na targi

Hale i namioty targowe oraz handlowe dostępne na wynajem to najlepszy sposób na przygotowanie wydarzenia publicznego, organizowanego w plenerze. Namioty i hale oferowane na wynajem to odpowiednio przygotowana konstrukcja i najwyższej jakości materiały. Oprócz ochrony przed deszczem, słońcem oraz wiatrem, zapewnią odpowiednie zaprezentowanie wystawy.

Wynajem hal namiotowych czy handlowych to najlepszy sposób na stworzenie odpowiedniej przestrzeni dla uczestników i odwiedzających. Zapewniamy:

  • atrakcyjny cennik,
  • terminową realizację zlecenia.

Organizacja targów i eventów branżowych może być prosta! Namioty handlowe na wynajem oferowane przez wypożyczalnię Elmark-Wynajem to obiekty, które mogą być użytkowane przez cały rok, niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. Są wyjątkowo funkcjonalne i doskonale sprawdzą się podczas targów o różnym charakterze.

Namiot wystawienniczy - profesjonalnie i w korzystnej cenie

Wypożyczalnia namiotów oferuje różnego rodzaju namioty dostępne na wynajem w systemie krótkoterminowym oraz długoterminowym:

  • namioty handlowe,
  • namioty gastronomiczne i cateringowe,
  • namioty targowe,
  • namioty reklamowe,
  • namioty wystawowe.

Dzięki odpowiedniej konstrukcji aluminiowej, wszystkie namioty handlowe od Elmark-Wynajem mogą być z powodzeniem wykorzystywane przez cały rok. Zapewniamy doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego rozmiaru namiotu wystawienniczego, a także elementów dodatkowego wyposażenia. 

Firma Elmark-Wynajem dba o to, aby namiot handlowy oraz targowy w pełni spełniał wymagania zamawiającego, dlatego szybko i sprawnie realizujemy indywidualne zlecenia według autorskich pomysłów. Nasi eksperci świadczą usługi dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców w całej Polsce. Wynajem namiotu reklamowego czy wystawowego od Elmark-Wynajem to niska cena, która pozwoli na obniżenie kosztów związanych z organizacją wystawy.

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?
Pełna mobilność

Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu

Szybki serwis

Na terenie całego kraju.

Przystępne ceny

Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.

20 lat doświadczenia

Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.

Referencje

Nasi partnerzy