Wynajem hal namiotowych i namiotów Lublin

Namioty na wymiar w Lublinie

Od ponad 20 lat wspólnie organizujemy duże wydarzenia w wielu miastach Polski, w tym w Lublinie, oferując Państwu wynajem namiotów i hal namiotowych. Nasza oferta skierowana jest zarówno dla osób prywatnych jak i niewielkich instytucji. Wynajęcie hali namiotowej na przyjęcie weselne bądź imprezę firmową nad jeziorem w otoczeniu natury, zapewni niezapomniane wspomnienia gościom weselnym i uczestnikom imprezy. Dodatkowo umożliwiamy wyposażenie hali w podłogę, meble i drzwi przesuwane. Rodzaj i wielkość namiotu zależy od indywidualnych preferencji i może być dopasowany do okazji.

Hale imprezowe

Niezależnie, czy planują Państwo przyjęcie urodzinowe czy firmowy bankiet w Lublinie, w naszej ofercie można znaleźć namiot dopasowany do charakteru uroczystości. Przyjęcia w namiotach imprezowych solidnej konstrukcji są zarówno bezpieczne, eleganckie oraz korzystne cenowo.

Hale targowe

Hale targowe mogą być stawiane na każdej powierzchni i w dowolnym miejscu, co jest ogromnym udogodnieniem. Ich rozmiary są uzależnione od liczby gości i wystawców, którzy dzięki halom nie będą musieli obawiać się niekorzystnych warunków pogodowych.

Hale magazynowe

Ekonomiczne rozwiązanie, które sprawdzi się u przedsiębiorców prowadzących działalność tylko przez jeden sezon. Hale magazynowe mogą być montowane o każdej porze roku i niezależnie od pogody - są odporne na niekorzystne warunki pogodowe.

Namioty

Stylowe namioty jednocześnie są bardzo funkcjonalne i dobrze wyglądają. Świetnie sprawdzą się jako ochrona stoisk na lokalnych targach czy festynach w Lublinie. Gwarantujemy atrakcyjny cennik, kilka modeli namiotów do wyboru, a przy tym pełen profesjonalizm usług.

Hale pod ujeżdżalnie

Wysoka jakość i solidna konstrukcja hali umożliwia organizowanie sezonowych imprez jeździeckich, pokazów czy stałych zajęć w stadninie koni. Dzięki zastosowanym materiałom wykorzystanym do konstrukcji, hale gwarantują bezpieczeństwo jeźdźcom.

Namioty weselne

Przyjęcie weselne w namiocie jest dobrym wyjściem, jeśli nie chcą Państwo czekać na wolną salę w Lublinie. Jest to wygodne rozwiązanie, które może być w pełni dostosowane do indywidualnych preferencji i potrzeb Młodej Pary.

Skontaktuj się
Dlaczego warto korzystać z naszych usług?
Pełna mobilność

Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu

Szybki serwis

Na terenie całego kraju.

Przystępne ceny

Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.

20 lat doświadczenia

Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.

Referencje

Nasi partnerzy