Wynajem hal namiotowych i namiotów Bydgoszcz

Wynajem hal namiotowych na wymiar w Bydgoszczy

Oferujemy wynajem hal namiotowych w Bydgoszczy. Skorzystaj z pomocy naszych konsultantów, aby wybrać namiot, który spełni Twoje oczekiwania. Cena wynajmu hali namiotowej uzależniona jest od typu, wielkości oraz wyposażenia dodatkowego hali. Wynajem hal to usługa przeznaczona zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Dla stałych klientów przewidujemy atrakcyjne rabaty. Zlecenia przyjmowane są 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Aby zapewnić bezpieczeństwo, hale montowane są przez wykwalifikowaną ekipę Elmark-Wynajem.

Hale imprezowe

Hale namiotowe doskonale nadają się do zorganizowania przyjęcia lub rodzinnej uroczystości. Dzięki nim spotkanie towarzyskie uda się niezależnie od pogody. Aby miało wyjątkową oprawę, oferujemy dodatkowe wyposażenie hal imprezowych.

Hale targowe

Wynajęcie hal na potrzeby organizacji targów w plenerze sprawia, że ich przebieg nie jest uzależniony od pogody. Umożliwia także dopasowanie wielkości namiotów do potrzeb uczestników. Hale mogą zostać wyposażone w podłogę, oświetlenie i podjazdy.

Hale magazynowe

Składowanie towarów i produktów w hali magazynowej chroni je przed deszczem, wiatrem i słońcem. Klientom prowadzącym działalność sezonową pozwala na obniżenie kosztów wynajmu. Dodatkowe wyposażenie hal to podłogi, podjazdy oraz bramy przesuwne.

Namioty

Na miejski festyn albo prezentację firmy na imprezie plenerowej warto wynająć namiot. Jego wygląd, wielkość i wyposażenie są dopasowywane do preferencji Klienta. Dzięki specjalnej konstrukcji może być montowany na każdym, nawet trudnym, podłożu.

Hale pod ujeżdżalnie

Wynajęcie hali pod ujeżdżalnię pozwoli na prowadzenie treningów niezależnie od pogody. Umożliwi również zorganizowanie zawodów jeździeckich. Solidna konstrukcja stalowa zapewnia hali stabilność, a okna z folii PCV - dostęp dziennego światła.

Namioty weselne

Organizacja wesela w plenerze to alternatywa dla rezerwowania sali. Namioty weselne są oświetlane, dekorowane i wyposażane zgodnie z życzeniem Młodej Pary. W chłodniejsze dni namiot na wesele jest także ogrzewany.

Skontaktuj się
Dlaczego warto korzystać z naszych usług?
Pełna mobilność

Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu

Szybki serwis

Na terenie całego kraju.

Przystępne ceny

Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.

20 lat doświadczenia

Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.

Referencje

Nasi partnerzy