Wynajem hal namiotowych i namiotów Bydgoszcz

Wynajem hal namiotowych na wymiar w Bydgoszczy

Zaplanowaliście imprezę, która wymaga przestronnego miejsca? Wynajęcie hali namiotowej to doskonałe rozwiązanie! Hale namiotowe w Bydgoszczy zapewniają ochronę przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. 

Nasza wypożyczalnia namiotów oferuje różne rodzaje hal namiotowych. Konsultanci sprawią, że wynajem namiotów w Bydgoszczy, nie będzie skomplikowany. Cena wynajmu zależy od typu, wielkości oraz wyposażenia dodatkowego hali. 

Wynajem namiotów w Bydgoszczy to usługa przeznaczona zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Oferujemy Państwu wynajem namiotów weselnychnamioty handlowe czy namioty magazynowe. W ofercie znajdują się także namioty imprezowe wynajem, których pozwoli zorganizować przyjęcie rodzinne w plenerze.  

Zlecenia przyjmujemy 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Wypożyczalnia namiotów w Bydgoszczy oferuje profesjonalny montaż i atrakcyjne rabaty dla stałych klientów. Wykwalifikowana ekipa Elmark-Wynajem zadba o odpowiednie działanie sprzętu, by impreza przebiegła bez zakłóceń.

Hale imprezowe

Hale namiotowe doskonale nadają się do zorganizowania przyjęcia lub rodzinnej uroczystości. Dzięki nim spotkanie towarzyskie uda się niezależnie od pogody. Aby miało wyjątkową oprawę, oferujemy dodatkowe wyposażenie hal imprezowych.

Hale targowe

Wynajęcie hal na potrzeby organizacji targów w plenerze sprawia, że ich przebieg nie jest uzależniony od pogody. Umożliwia także dopasowanie wielkości namiotów do potrzeb uczestników. Hale mogą zostać wyposażone w podłogę, oświetlenie i podjazdy.

Hale magazynowe

Składowanie towarów i produktów w hali magazynowej chroni je przed deszczem, wiatrem i słońcem. Klientom prowadzącym działalność sezonową pozwala na obniżenie kosztów wynajmu. Dodatkowe wyposażenie hal to podłogi, podjazdy oraz bramy przesuwne.

Namioty

Na miejski festyn albo prezentację firmy na imprezie plenerowej warto wynająć namiot. Jego wygląd, wielkość i wyposażenie są dopasowywane do preferencji Klienta. Dzięki specjalnej konstrukcji może być montowany na każdym, nawet trudnym, podłożu.

Hale pod ujeżdżalnie

Wynajęcie hali pod ujeżdżalnię pozwoli na prowadzenie treningów niezależnie od pogody. Umożliwi również zorganizowanie zawodów jeździeckich. Solidna konstrukcja stalowa zapewnia hali stabilność, a okna z folii PCV - dostęp dziennego światła.

Namioty weselne

Organizacja wesela w plenerze to alternatywa dla rezerwowania sali. Namioty weselne są oświetlane, dekorowane i wyposażane zgodnie z życzeniem Młodej Pary. W chłodniejsze dni namiot na wesele jest także ogrzewany.

Skontaktuj się
Dlaczego warto korzystać z naszych usług?
Pełna mobilność

Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu

Szybki serwis

Na terenie całego kraju.

Przystępne ceny

Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.

20 lat doświadczenia

Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.

Referencje

Nasi partnerzy