Wynajem hal namiotowych i namiotów Gdynia

Wynajem hal na wymiar w Gdyni

Klientom z Gdyni polecamy wynajem hal i namiotów w atrakcyjnych cenach. W skład naszej oferty wchodzi także dowóz oraz profesjonalny montaż. Konstrukcje od Elmark-Wynajem wykonane są z wysokiej jakości wytrzymałych materiałów. Oferujemy Państwu wypożyczenie krótkoterminowe oraz długoterminowe.

Klientom indywidualnym i firmom z Gdyni proponujemy wynajem hal namiotowych o różnych wymiarach. Konstrukcję można idealnie dopasować do organizowanej imprezy czy magazynowanego towaru. Oferujemy Państwu także możliwość wyboru koloru poszycia, co jest atrakcyjną propozycją zwłaszcza w przypadku namiotów imprezowych.

Hale imprezowe

Hala namiotowa to świetne miejsce na wesele, komunię, bankiet, koncert, festiwal i inne eventy. W namiocie imprezowym można zamontować wiele elementów wyposażenia dodatkowego, na przykład podłogę, oświetlenie, nagłośnienie, ogrzewanie, klimatyzację, scenę.

Hale targowe

Wypożyczalnia namiotów Elmark-Wynajem poleca także hale targowe. Nadają się one zarówno do organizacji małych wystaw, jak i dużych imprez masowych. Można je zbudować w dowolnej lokalizacji. Są niezwykle wytrzymałe i mają całoroczne zastosowanie.

Hale magazynowe

Przedsiębiorcom z Gdyni oferujemy hale magazynowe na wynajem. Bogaty wybór wyposażenia dodatkowego powoduje, że można w nich przechowywać nawet żywność. W namiocie można przez cały rok utrzymać temperaturę optymalną dla magazynowanego towaru.

Namioty

Wynajem namiotów to świetna propozycja dla organizatorów imprez plenerowych. Nasze hale wykonane są z lekkich materiałów, dzięki czemu ich montaż i demontaż jest łatwy i szybki. Sprawdzają się podczas takich wydarzeń jak festyn, piknik, festiwal.

Hale pod ujeżdżalnie

Hala pod ujeżdżalnie nadaje się do organizacji szkoły jeździeckiej albo stadniny. Znajdujące się w niej konie będą bezpieczne przez cały rok. Namiot można też wynająć na krótki okres, na czas trwania imprezy. Idealne miejsce na zawody jeździeckie.

Namioty weselne

Namiot weselny świetnie nadaje się na ślub w plenerze. Można go postawić w dowolnej lokalizacji. Hali nie trzeba rezerwować z wieloletnim wyprzedzeniem, jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnych sal. Polecamy Państwu usługę dekoracji wnętrza namiotu.

Skontaktuj się
Dlaczego warto korzystać z naszych usług?
Pełna mobilność

Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu

Szybki serwis

Na terenie całego kraju.

Przystępne ceny

Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.

20 lat doświadczenia

Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.

Referencje

Nasi partnerzy