O nas

O firmie Elmark - Hale Namiotowe Sp. z o.o.

Firma Elmark - Hale Namiotowe powstała w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie wynajmem namiotów i hal namiotowych. Na polskim rynku działa od 1989 roku, stopniowo poszerzając ofertę także dla krajów ościennych.

Dzięki dynamicznemu rozwojowi, obecnie Elmark - Hale Namiotowe może poszczycić się nie tylko szerokim asortymentem namiotów i hal, ale także profesjonalną obsługą od dostawy po montaż hali.

Szeroki asortyment

Zaletą usług firmy Elmark - Hale Namiotowe jest szeroki asortyment, który spełni oczekiwania zarówno klientów biznesowych, jak i prywatnych. Hale namiotowe oraz namioty mogą być dowolnie konfigurowane w zależności od potrzeb. Istnieje możliwość wyboru wielkości oraz kolorystyki poszycia. Dodatkową zaletą jest dostępność wyposażenia dodatkowego, takiego jak podłogi, meble czy drzwi przesuwne. Dla ułatwienia na stronie Elmark Hale Namiotowe stworzony został konfigurator, który pozwala zamówić w pełni spersonalizowaną halę namiotową.

Na każdą kieszeń

Dzięki korzystnej ofercie cenowej grono klientów Elmark - Hale Namiotowe obejmuje także osoby prywatne i niewielkie instytucje. Hale to ekonomiczne rozwiązanie podczas rodzinnych plenerowych imprez, takich jak wesela, komunie czy bankiety.

Dopasowany do okazji

Każdy namiot można dowolnie konfigurować zarówno pod względem wielkości, jak i kolorystyki poszycia, dostosowując go do okazji. Dodatkową zaletą jest dostępność wyposażenia dodatkowego, takiego jak podłogi, meble czy drzwi przesuwne.

Skontaktuj się
O nas

Firma z wieloletnim doświadczeniem

Firma Elmark - Hale Namiotowe świadczy usługi z zakresu wynajmu hal namiotowych i namiotów na terenie całej Polski. Mamy wieloletnie doświadczenie również na zagranicznym rynku. Zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę, od wyboru odpowiedniej hali namiotowej po sprawnie przeprowadzony montaż.

Oferujemy hale namiotowych najwyższej jakości, z odpowiednio zaprojektowaną konstrukcją. Wszystkie obiekty halowe dostępne w Elmark - Hale Namiotowe mogą być użytkowane przez cały rok. To najlepsze zadaszenia chroniące przed wiatrem, deszczem oraz śniegiem.

Korzystne warunki najmu

  1. Gwarantujemy korzystną cenę dla klientów indywidualnych oraz biznesowych.
  2. Umożliwiamy pełne dopasowanie wynajmu hali namiotowej do własnych potrzeb, dzięki możliwości wyboru kolorystyki poszycia hali oraz odpowiedniej wielkości i wysokości obiektu.
Dlaczego warto korzystać z naszych usług?
Pełna mobilność

Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu

Szybki serwis

Na terenie całego kraju.

Przystępne ceny

Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.

20 lat doświadczenia

Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.

Referencje

Nasi partnerzy