Wynajem hal namiotowych i namiotów Wrocław

Wynajem hal na wymiar w Wrocławiu

Od ponad 20 lat prowadzimy wypożyczalnię namiotów i hal namiotowych, także na terenie Wrocławia i okolic. Oferujemy szybki montaż obiektów halowych i ich serwisowanie 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Proponujemy wynajem hali osobom prywatnym i przedsiębiorcom. Gwarantujemy wysoką jakość hal namiotowych oraz ich stabilną, bezpieczną konstrukcję. Prowadzimy wynajem hal magazynowych, targowych i weselnych oraz namiotów na imprezy okolicznościowe. Zawieramy umowę na wynajem krótko- i długoterminowy. Skorzystaj z naszego profesjonalnego doradztwa podczas wybierania obiektu halowego. Mamy dla Ciebie przystępną cenę za wynajem namiotów i korzystne rabaty, jeśli zdecydujesz się na stałą współpracę.

Hale imprezowe

Oferujemy wynajem hal i namiotów na imprezy plenerowe. Proponujemy dodatkowe wyposażenie – podwieszany sufit, oświetlenie albo meble bankietowe. Dopasowujemy wielkość obiektu halowego do liczby uczestników wydarzenia.

Hale targowe

Wypożyczamy hale i namioty organizatorom targów w plenerze. Mogą być wykorzystywane niezależnie od pogody i pory roku. Na życzenie Klienta zapewniamy ogrzewanie i wyposażenie dodatkowe - podłogę, scenę, podjazdy.

Hale magazynowe

Przedsiębiorcom, także prowadzącym działalność sezonową, proponujemy wynajem hali magazynowej. Składowane w niej towary i produkty będą chronione przed deszczem, wiatrem i słońcem. Hala magazynowa może być wyposażona w bramę przesuwną oraz podłogę i mieć wzmocnione ściany.

Namioty

Oferujemy wynajem namiotów na imprezy i festyny miejskie. Skutecznie chronią przed deszczem i słońcem, a dzięki wytrzymałej konstrukcji mogą być montowane na każdym podłożu. Okres wynajmu to już nawet kilka dni.

Hale pod ujeżdżalnie

Wynajmujemy hale namiotowe z materiałów PCV organizatorom zawodów jeździeckich, szkołom jazdy konnej oraz innym Klientom. Dzięki temu zajęcia ze zwierzętami odbywają się w bezpiecznych warunkach, niezależnie od pogody.

Namioty weselne

Prowadzimy wynajem namiotów na wesele. Na życzenie Pary Młodej montujemy parkiet i podwieszany sufit, dekorujemy wnętrze namiotu oraz ogrzewamy go w chłodniejsze dni. Wypożyczamy również stoły i krzesła wraz z białymi pokrowcami.

Skontaktuj się
Dlaczego warto korzystać z naszych usług?
Pełna mobilność

Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu

Szybki serwis

Na terenie całego kraju.

Przystępne ceny

Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.

20 lat doświadczenia

Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.

Referencje

Nasi partnerzy