Wynajem hal namiotowych i namiotów Toruń

Wynajem hal namiotowych na wymiar w Toruniu

Od ponad 20 lat firma Elmark-Wynajem działa przy wynajmie hal targowych i namiotowych w całej Polsce, również w Toruniu. Oprócz samych produktów w konkurencyjnych cenach, oferujemy również kompleksowe usługi w zakresie dostarczania i montażu hal namiotowych. Wysoka jakość hal namiotowych gwarantuje użytkownikom bezpieczeństwo korzystania z nich oraz trwałość przechowywanych produktów. Możliwość dopasowania hal do indywidualnych potrzeb i preferencji klienta zachęca do korzystania z naszej oferty zarówno małe jak i duże przedsiębiorstwa.

Hale imprezowe

Niezapomniana impreza w plenerze może odbyć się dzięki skorzystaniu z naszej oferty hal imprezowych. Dobór modelu, poszycia i koloru umożliwia wykorzystanie hali podczas przyjęć o różnej tematyce, od eleganckich bankietów po szaloną imprezę z przyjaciółmi.

Hale targowe

Targi rolnicze czy targi żywnościowe bez problemu mogą odbyć się w halach targowych, które cechuje m.in. łatwy i szybki montaż. Dzięki możliwości stawiania ich w dowolnym miejscu, hale staną się atrakcyjnym miejscem, które przyciągnie klientów.

Hale magazynowe

Jeśli nieoczekiwanie potrzebujesz przestrzeni magazynowej, w której będziesz mógł przechowywać swoje produkty, szybkie i łatwe w montażu hale magazynowe sprawdzą się znakomicie. Jest to ekonomiczne rozwiązanie dostępne dla firm różnej wielkości.

Namioty

Namioty dopasowane do Twoich potrzeb i preferencji z uwzględnieniem modelu, rodzaju pokrycia i koloru sprawdzą się zarówno podczas lokalnych festynów, imprez rodzinnych czy przyjęć w plenerze. Montaż namiotów jest szybki i łatwy.

Hale pod ujeżdżalnie

Niskie koszty konstrukcji połączone z wysoką jakością sprawiają, że hale pod ujeżdżalnie sprawdzą się jako sezonowa szkółka jeździecka oraz dodatkowa przestrzeń, w której odbywają się wystawy koni. Solidna konstrukcja hali zapewnia bezpieczeństwo użytkownikom.

Namioty weselne

Czekanie na salę weselną w Toruniu może trwać wieczność, dlatego dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty namiotów weselnych. Jest to doskonały pomysł dla osób, które chcą, aby ich uroczystość odbyła się w niezapomnianej atmosferze na świeżym powietrzu.

Skontaktuj się
Dlaczego warto korzystać z naszych usług?
Pełna mobilność

Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu

Szybki serwis

Na terenie całego kraju.

Przystępne ceny

Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.

20 lat doświadczenia

Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.

Referencje

Nasi partnerzy