Blog

Hale namiotowe, a pozwolenie na budowę - wymagane dokumenty

08 Grudzień 2022

Coraz częściej poszukuje się alternatyw dla kosztownego wznoszenia budowli. Hala namiotowa jest jedną z opcji, a czy wymagane jest tu pozwolenie na budowę? Zanim zdecydujesz się na taką inwestycję, koniecznie sprawdź jakich formalności należy dopełnić. Nie ulega wątpliwości, że te obiekty swoją popularność zawdzięczają szybkiemu i stosunkowo taniemu wzniesieniu, a eksploatacja jest bardzo prosta. Czy na halę namiotową potrzebne jest pozwolenie? A może wystarczy zwykłe zgłoszenie? Ponieważ to rozwiązanie wykorzystywane jest w wielu branżach z pewnością warto zgłębić to zagadnienie. W naszym dzisiejszym wpisie dowiesz się, czy postawienie namiotu magazynowego, którym może być hala namiotowa wymaga pozwolenia na budowę. Zapraszamy do lektury!

Czytaj więcej

Jak dobrać wielkość hali namiotowej na imprezę?

08 Grudzień 2022

Przed Tobą organizacja imprezy czy eventu w plenerze i zastanawiasz się jak się do tego zabrać? Mała hala namiotowa będzie świetnym wyborem, jeśli odbędzie się niewielkie kameralne przyjęcie. Jeśli jednak przed Tobą duże wydarzenie, to będzie ona niewystarczająca. Mamy jednak dobre wieści! W większości przypadków hala namiotowa to bardzo szerokie możliwości aranżacyjne, więc nie ma znaczenia organizujesz dużą, czy małą imprezę. Jest kilka rzeczy, nad którymi trzeba się tutaj pochylić. Jaki rozmiar hali namiotowej będzie najlepszy? Odpowiedź na to pytanie jest bardziej złożona, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. W dzisiejszym wpisie odpowiemy na pytanie, jak dobrać wielkość hali namiotowej do imprezy plenerowej tak, by każdy czuł się komfortowo. Zapraszamy do lektury!

Czytaj więcej

Jaki namiot na targi?

08 Grudzień 2022

Jaki namiot na targi wybrać? Pod uwagę musisz wziąć przede wszystkim to, czy wydarzenie będzie miało miejsce na świeżym powietrzu, czy może na specjalnie przystosowanej do tego rodzaju eventów hali. Jak więc wybrać odpowiedni namiot na targi i jak podejść do zorganizowania stanowiska reklamowego?

Czytaj więcej

Co wpływa na cenę hali namiotowej?

16 Listopad 2022

Wesele, impreza firmowa czy potrzeba magazynowania towarów firmowych? Dla każdej z tych sytuacji wynajem hali namiotowej jest dobrym rozwiązaniem. W porównaniu do budynków murowanych hale namiotowe są łatwo dostępne i korzystniejsze finansowo. Ale co wpływa na cenę hali namiotowej? Odpowiadamy!

Czytaj więcej

Wynajem czy zakup hal namiotowych

07 Lipiec 2022

Szalejące ceny materiałów budowlanych oraz inne, niekorzystne czynniki sprawiają, że wielu przedsiębiorców zwleka z budową nowych hal czy budynków. Z drugiej strony, aby być skutecznym w biznesie, warto inwestować. Wynajem hal namiotowych wydaje się obecnie słusznym rozwiązaniem dla każdego. Sprawdź, na co warto zwrócić uwagę, niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na kupno hal namiotowych, czy na ich wynajem.

Czytaj więcej

Wynajem namiotów – na co zwracać uwagę?

14 Kwiecień 2022

Wynajem namiotów staje się coraz bardziej popularny. Korzystają z niego do organizacji różnych eventów zarówno firmy, jak i osoby prywatne. Są wygodną alternatywą dla sal bankietowych czy restauracji. To również idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce zorganizować przyjęcie w plenerze. Dzięki wynajmowi nie musisz kupować namiotu na jedną tylko okazję. Pozwala Ci to zmniejszyć koszty organizacji przyjęcia oraz da możliwość zorganizowania go w dowolnym miejscu. Jeżeli zastanawiasz się nad wypożyczeniem namiotu, to mamy dla Ciebie kilka wskazówek.

Czytaj więcej

Jaki namiot na bankiet firmowy?

31 Marzec 2022

Organizujesz bankiet firmowy i szukasz odpowiedniego miejsca? Jeżeli chcesz, by pozostał na długo w pamięci gości, to musisz ich czymś zaskoczyć i znaleźć niebanalne rozwiązanie. Wystawne restauracje już były, bankiety na statkach też. Co zatem zaplanować, żeby jednocześnie było elegancko, ale też zaskakująco? Zorganizować bankiet w plenerze. To rozwiązanie pozwala na urządzenie imprezy w urokliwym miejscu z dala od miejskiego zgiełku. Takie okoliczności przyrody pomogą każdemu z gości oderwać się, choć na chwilę, od obowiązków.

Czytaj więcej

Jak dobrać halę namiotową do potrzeb?

01 Luty 2022

Imprezy w halach namiotowych zyskują coraz większą popularność. Nadają się do organizacji wielu przyjęć — np. namiot na 50 osób jest w sam raz na większe uroczystości, takie jak chrzciny, Pierwsza Komunia Święta czy wieczór kawalerski lub panieński. Możesz również zorganizować w nim imprezę integracyjną na świeżym powietrzu. Jeśli planujesz wesele w plenerze, namiot weselny na 50 osób może okazać się zbyt mały, by pomieścić wszystkich Twoich gości. W takim przypadku lepiej wybrać co najmniej namiot na 100 osób.

Czytaj więcej
Wyświetlaj na stronie:
8 16
Dlaczego warto korzystać z naszych usług?
Pełna mobilność

Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu

Szybki serwis

Na terenie całego kraju.

Przystępne ceny

Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.

20 lat doświadczenia

Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.

Referencje

Nasi partnerzy