Wynajem hali namiotowej na komunie

Wynajem hali namiotowej na komunie

Biel i natura to według Ciebie idealne połączenie i zastanawiasz się, czy komunia w plenerze to dobry pomysł? Nie musisz się już dłużej wahać – po prostu nam zaufaj i wybierz to bardzo oryginalne rozwiązanie. Uroczystość będzie piękna, a zdjęcia wykonane w takich warunkach to świetna pamiątka. Jak zatem zorganizować imprezę na świeżym powietrzu? Pierwszym krokiem powinien być wynajem hali namiotowej na komunię. Zastosowania namiotu imprezowego to doskonały sposób, by uniknąć wszystkich minusów organizacji ważnego rodzinnego święta w plenerze.

Komunia w plenerze w hali namiotowej – zalety

Komunia to ważny dzień dla Twojego dziecka. To czas wielkiej radości i rodzinnych spotkań. Spotęguj te odczucia, organizując przyjęcie w zupełnie innym stylu niż klasyczne uroczystości. Komunia w plenerze to rozwiązanie, które zyskuje coraz większą popularność. Nic w tym dziwnego, bo okres, w którym ma miejsce ta uroczystość, sprzyja przebywaniu na świeżym powietrzu.

Urządzanie przyjęcia w plenerze to jednak wyzwania związane z niesprzyjającymi warunkami pogodowymi. Jest jedno rozwiązanie, które pomoże Ci uniknąć deszczu, wiatru i śniegu – hala namiotowa na komunię. Obiekt można łatwo dostosować do panujących okoliczności, więc jest przydatny przez cały rok. Wybierając halę, zyskujesz pewność, że przyjęcie się uda. Wiesz już, kiedy decydować się na wynajem hali namiotowej, warto jednak wspomnieć także o innych jej zaletach. Najważniejsze z nich to:

 • możliwość przebywania w otoczeniu natury – w ciepłe dni sprzyja to spacerom, dzięki którym można złapać oddech, kiedy dopada nas zmęczenie związane z organizacją przyjęcia, a w zimną porę pozwala obserwować naturę w komfortowych warunkach,
 • niezależność – nie musisz obawiać się, że nie znajdziesz wolnej sali okolicznościowej. Sam/sama ją stworzysz,
 • dowolny czas i miejsce – to Ty decydujesz, w jakim miejscu zorganizujesz komunię w plenerze. Może to być łąka, park, albo własny ogródek,
 • atrakcyjna cena – organizacja komunii w hali namiotowej może kosztować mniej niż wynajęcie sali.

Dodatkowo urządzając komunię w plenerze, łatwo zorganizować dzieciom wiele atrakcji. Podczas gdy dorośli będą pić kawę, dzieci mogą bawić się na dmuchanym zamku i zjeżdżalni, albo grać w piłkę. Będzie to dla nich ciekawy sposób spędzenia czasu, który na pewno zapamiętają na długo.

Co powinno znaleźć się w hali namiotowej?

Halę namiotową na komunię dowolnie dostosujesz do Twoich potrzeb. Może zawierać dodatkowe wyposażenie, takie jak:

 • meble (stoły, krzesła, fotele),
 • nagłośnienie,
 • dekoracje,
 • klimatyzację lub nagrzewnicę,
 • oświetlenie,
 • drzwi przesuwne,
 • taras, podest, a nawet scenę.

Ponadto możesz zdecydować się na podłogę w formie parkietu lub dywanu, a także wybrać wielkość i kolor namiotu. Dzięki temu stworzysz eleganckie i oryginalne przyjęcie komunijne.

O co należy zadbać, wynajmując halę namiotową na komunię?

Decydując się na wynajem hali namiotowej na komunię, trzeba jednak pamiętać o kilku ważnych kwestiach:

 • im więcej osób tym większego namiotu potrzebujesz, by każdy czuł się swobodnie,
 • oprócz namiotu musisz też zorganizować łazienkę oraz catering (w tym także tort),
 • postaraj się, by poza miejscami siedzącymi była też przestrzeń do zabaw dla najmłodszych,
 • warto wyznaczyć także obszar, poza który dzieci nie mogą wychodzić.

Hale namiotowe w Elmark Wynajem

Komunia w plenerze to tylko jedno zastosowanie hal namiotowych. Są one także doskonałym wyborem na śluby, urodziny czy inne uroczystości rodzinne. Dzięki odpowiednio zaprojektowanej konstrukcji i dodatkowemu wyposażeniu jest to rozwiązanie na każdą porę roku. Nasza wypożyczalnia namiotów udzieli Ci wszystkich potrzebnych informacji, które umożliwią stworzenie idealnej imprezy na otwartej przestrzeni.

Skontaktuj się
Dlaczego warto korzystać z naszych usług?
Pełna mobilność

Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu

Szybki serwis

Na terenie całego kraju.

Przystępne ceny

Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.

20 lat doświadczenia

Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.

Referencje

Nasi partnerzy