Jaki namiot na targi?

Jaki namiot na targi?

Jaki namiot na targi wybrać? Pod uwagę musisz wziąć przede wszystkim to, czy wydarzenie będzie miało miejsce na świeżym powietrzu, czy może na specjalnie przystosowanej do tego rodzaju eventów hali. Jak więc wybrać odpowiedni namiot na targi i jak podejść do zorganizowania stanowiska reklamowego?

Jaki namiot będzie najlepszy na targi?

Imprez o charakterystyce targów jest sporo. Mogą to być:

 • targi branżowe, nazywane również specjalistycznymi, które ukierunkowane są na dany produkt, proces technologiczny, czy temat,

 • targi uniwersalne, na których pojawiają się różne grupy wystawców i zwiedzających,

 • targi pracy,

 • targi o zakresie międzynarodowym, krajowym,

 • targi B2B lub B2C,

 • i wiele innych. 

Jaki namiot na targi będzie więc najlepszy? Niezależnie jednak od tematyki przewodniej, kluczowe znaczenie pod kątem wyboru namiotu ma to, czy odbędą się one na świeżym powietrzu, czy w zadaszonej hali. Jeśli impreza ma odbywać się w plenerze, to zdecydowanie najlepszą opcją będzie wybranie namiotu wyposażonego w zadaszenie oraz ścianki. Dzięki temu będziesz przygotowany na każde warunki pogodowe — letnie słońce, deszcz, wiatr, czy zimą śnieg. Ścianki ochronią Cię przed niesprzyjającą aurą.

Inaczej sytuacja prezentuje się, jeśli wydarzenie będzie odbywać się w zadaszonej hali. Przede wszystkim w jej wnętrzu miejsce na ekspozycje stanowiska firmowego będzie znacząco ograniczone. Wybrane namioty targowe  powinny również zapewniać wszystkim uczestnikom łatwy dostęp do oferty i możliwość zapoznania się z nią. Nie mogą ponadto utrudniać innym nawigacji po imprezie. W takim miejscu doskonałym wyborem będzie klasyczny namiot reklamowy, pozbawiony ścian. Jest on lekki, a jego montaż nie powoduje trudności, dlatego rozstawienie w odpowiednim miejscu będzie szybkie i bezproblemowe. Ponadto brak bocznych ścian sprawi, że oferowane produkty będą doskonale widoczne dla wszystkich przechodniów. 

Jaki namiot na stoisko reklamowe?

Poszukując odpowiedniego namiotu na stoisko reklamowe, rozglądaj się za  produktem o wysokiej trwałości, a także uniwersalnym. Warto zadbać o to, aby była to inwestycja na lata, z której firma będzie korzystać przy okazji różnego rodzaju wyjazdów i eventów. Namiot powinien zwracać uwagę. Sprawdzi się więc taki, w kolorach zbliżonych do tych, z Twojego logo. Można również umieścić na nim hasło reklamowe. Dzięki temu przechodniom może być łatwiej identyfikować, czym zajmuje się Twoja firma. Czy zatem masz już pomysł, jaki namiot na stoisko reklamowe wybrać?

Jakie są najważniejsze cechy namiotu handlowego?

Istnieje kilka ważnych cech, które powinien posiadać dobry namiot handlowy. Zaliczamy do nich:

 • wysoka jakość wykonania,

 • wykonanie z lekkich, ale wytrzymałych materiałów,

 • stabilność złożonej konstrukcji,

 • odporność na warunki atmosferyczne,

 • prosty i szybki montaż,

 • mobilność,

 • możliwość dostosowania jego wyglądu do Twoich potrzeb.

Targi odbywają się w różnych miejscach. Organizatorzy mają również możliwość zdecydowania się na wynajem hali namiotowej. Właśnie w niej staną mniejsze namioty wystawców. Wówczas pojawia się większa swoboda w kwestii wyboru lokalizacji wydarzenia. Warto zwrócić uwagę na ofertę firmy Elmark-hale namiotowe, która proponuje hale namiotowe. Dostępne są również namioty imprezowe, idealne do zorganizowania np. magicznego wesela, w pięknym otoczeniu. W związku z tym znasz już czynniki, które powinieneś brać pod uwagę, wybierając namiot na targi lub stoisko reklamowe. 

Skontaktuj się
Dlaczego warto korzystać z naszych usług?
Pełna mobilność

Zapewniamy szybki, sprawny montaż

Własny profesjonalny sprzęt, Ekipa montażowa

Własna flota transportowa!

Szybki serwis

Na terenie całego kraju.

Pomoc w doborze odpowiedniej hali imprezowej jak i magazynowej!

Przystępne ceny

Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.

Na życzenie klienta przyjedziemy i sprawdzimy teren gdzie stanie hala!

20 lat doświadczenia

Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.

Referencje

Nasi partnerzy