Jak najczęściej wykorzystuje się namioty eventowe?

Festyny, pikniki, koncerty

Namioty eventowe świetnie sprawdzą się podczas imprez plenerowych o różnym charakterze - prywatnym, firmowym oraz podczas większych wydarzeń. Hala jest mobilna i szybka w montażu, a dostępne wyposażenie sprawia, że możliwości aranżacyjne są niemal nieograniczone. Decydując się na wynajem hali namiotowej, dobrze jest jednak wybrać sprawdzoną wypożyczalnię - to gwarancja bezpieczeństwa i obsługi na najwyższym poziomie.

Namioty są mobilnymi obiektami, których wielkość, dzięki modułowej konstrukcji, z łatwością dopasować można do charakteru wydarzenia. Hala eventowa świetnie sprawdzi się podczas wszystkich imprez plenerowych - festiwali, festynów, koncertów i innych. Uniwersalny charakter namiotu umożliwia stworzenie stoiska handlowego, gastronomicznego i promocyjnego. Dodatkowe oświetlenie, nagłośnienie i wyposażenie pozwalają zaaranżowanie wnętrza, które spełni potrzeby uczestników wydarzenia.

Impreza firmowa w plenerze

Plenerowa impreza firmowa to doskonały pomysł na integrację pracowników. Wynajem hali namiotowej to wygodne rozwiązanie, zapewniające dodatkową przestrzeń, którą wykorzystać można jako zaplecze gastronomiczne czy parkiet. Wypożyczalnia Elmark-Wynajem oferuje kompleksowe wyposażenie namiotów imprezowych, w skład którego oprócz mebli zamówić można także dodatkowo oświetlenie i nagłośnienie.

Wynajmij namiot na rodzinne przyjęcie

Ciepłe miesiące sprzyjają organizowaniu imprez na świeżym powietrzu. Namioty eventowe doskonale sprawdzą się również podczas wydarzeń o szczególnie uroczystym charakterze takich jak wesele, komunia czy urodziny. Klienci wybierać mogą wśród różnego rodzaju podłóg -  drewnianych czy wykładzin. Podwieszane sufity, eleganckie dekoracje, okrągłe stoły i pięknie przystrojone krzesła - dodatkowe wyposażenie namiotów umożliwia zorganizowanie wesela jak z bajki.

Jaki powinien być namiot eventowy?

Namiot imprezowy powinien być przede wszystkim bezpieczny. Warto zwrócić uwagę na typ konstrukcji - stalowe i aluminiowe elementy są trwalsze niż plastikowe i gwarantują bezpieczeństwo niezależnie od panujących warunków atmosferycznych, a te w Polsce potrafią zmieniać się bardzo szybko. Wytrzymała plandeka z kolei zapewnia ochronę przed wiatrem, prażącym słońcem czy niespodziewanym deszczem.

Zaufaj profesjonalistom

Elmark-Wynajem oferuje wynajem krótko- i długoterminowy, dzięki czemu dopasowanie okresu najmu namiotu eventowego do indywidualnych potrzeb jest niezwykle proste. To doskonałe rozwiązanie zarówno podczas imprez prywatnych, jak i masowych. Zapewniamy również profesjonalny montaż hal eventowych na terenie całej Polski.

Skontaktuj się
Dlaczego warto korzystać z naszych usług?
Pełna mobilność

Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu

Szybki serwis

Na terenie całego kraju.

Przystępne ceny

Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.

20 lat doświadczenia

Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.

Referencje

Nasi partnerzy