Hale namiotowe w sporcie

Hale namiotowe, a sport?

Namioty pod ujeżdżalnie, korty tenisowe, boisko piłkarskie? Zadaszone, mobilne obiekty, czyli hale namiotowe, mogą być rewelacyjną alternatywą dla budynków różnego typu. Ich wynajem to świetne rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno sezonowo, jak i przez cały rok.

Czy to bezpieczne?

Hale namiotowe na wynajem od renomowanych firm odznaczają się wysoką jakością. Te oferowane przez Elmark-Wynajem wykonane są z trwałych materiałów PVC, a ich konstrukcja jest stabilna oraz wytrzymała. Takie poszycie zapewnia komfort użytkowania nawet podczas niesprzyjających warunków atmosferycznych - niskich temperatur, śniegu czy deszczu, co sprawia, że obiekt tego typu wykorzystywany może być przez cały rok.

Dostosuj obiekt do swoich potrzeb

W przeciwieństwie do murowanych obiektów, halę sportową bez problemu można dopasować do aktualnych potrzeb. Budowane są modułowo, a w każdym momencie można zmienić wielkość powierzchni, tak by w 100% spełniała oczekiwania klienta. W zależności od potrzeb i przeznaczenia namiotu sportowego wybierać można wśród różnego rodzaju elementów:

  • drzwi lub bram wjazdowych,
  • poszycia (plandeka, blacha),
  • dachu (dwuspadowy, wielospadowy).

Hale dla sportu różnego wymiaru

Hala może być różnej wielkości, a jej maksymalne wymiary to aż 100 m długości, 40 m szerokości i 6 m wysokości! Tak szeroki zakres możliwych konfiguracji sprawia, że hale sportowe wykorzystywane mogą być jako:

  • korty tenisowe,
  • boiska piłkarskie,
  • sale gimnastyczne,
  • baseny,
  • namioty dla koni pod ujeżdżalnie,
  • lodowiska.

To się opłaca!

Namiot sportowy na wynajem dostępny jest właściwie od ręki i może być zamontowany na każdym podłożu. W przypadku wynajmu krótkoterminowego nie są potrzebne też pozwolenia, a koszt usługi jest dużo niższy niż w przypadku inwestycji w obiekt murowany. Wynajem oznacza też możliwość dostosowania okresu wypożyczenia obiektu do potrzeb - np. tylko na sezon letni lub zimowy. Dzięki halom namiotowym zawody, mistrzostwa czy inne wydarzenia sportowe można zorganizować i przeprowadzić dosłownie wszędzie, bez konieczności wielomiesięcznego planowania wynajmu czy budowania obiektu murowanego.

Skontaktuj się
Dlaczego warto korzystać z naszych usług?
Pełna mobilność

Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu

Szybki serwis

Na terenie całego kraju.

Przystępne ceny

Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.

20 lat doświadczenia

Na rynku polskim w produkcji i wynajie hal namiotowych.

Referencje

Nasi partnerzy