Wynajem namiotów

Namioty

Wyślij zapytanie dotyczące tej hali »

atrakcyjna cena + wysoka jakość = 100% satysfakcji

Stoisko na imprezy

Gdy zależy Ci na niewielkim zadaszeniu na szczególne okazje, polecamy wynajem namiotów. Dzięki szybkiemu i łatwemu montażowi nawet na trudnym podłożu, namioty te cieszą się powodzeniem podczas festynów, targów i pokazów plenerowych.

Stoisko na imprezy

Wyślij zapytanie dotyczące tej hali »

Namiot w Twoim stylu

Wyślij zapytanie dotyczące tej hali »

Namiot w Twoim stylu

Asortyment namiotów do wynajęcia obejmuje 2 podstawowe modele: tzw. turecki i kalifornijski. Przy tym możesz dowolnie dobierać wielkość namiotu oraz jego wyposażenie dodatkowe. Skonfiguruj namiot zgodnie z własnymi potrzebami.

Bez zobowiązań

Nie musisz obawiać się stałych kosztów. Namioty do wynajęcia dostępne są zarówno na dłuższy okres, jak i na kilka dni. Przystępnie skonstruowany cennik sprawia, że namiot jest dobrym rozwiązaniem zarówno dla dużych, jak i małych firm.

Bez zobowiązań

Wyślij zapytanie dotyczące tej hali »

Profesjonalny wizerunek

Wyślij zapytanie dotyczące tej hali »

Profesjonalny wizerunek

Wynajęcie namiotu pozwoli Ci stworzyć profesjonalny wizerunek Twojej firmy. Podczas masowych imprez czy targów namiot stanowić będzie bezpieczne i reprezentacyjne zadaszenie stoiska z broszurami, produktami czy poczęstunkiem.

Powiązane artykuły

Galeria zdjęć

Zapoznaj sięz naszymi realizacjami

  przejdź do galerii

Zapytanie ofertowe

Skontaktuj sięz nami

  wyślij zapytanie
 

Jak najlepiej zaprezentować firmę?

Namioty na wynajem to bardzo często wybierana forma promocji firm na targach branżowych lub innych wydarzeniach biznesowych.

Mocna konstrukcja i najlepsze materiały

Elmark-Wynajem to oferta dwóch rodzajów namiotów dostępnych na wynajem. Namiot kalifornijski to najlepsze rozwiązanie na targi branżowe i wydarzenia biznesowe w sezonie letnim. Otwarta przestrzeń zachęci odwiedzających do zapoznania się z ofertą firmy.

Zadaszenie wykonane z mocnego materiału PCV to pewność w każdych warunkach pogodowych. Wynajem namiotów tureckich zapewni każdej firmie oryginalny wizerunek, dzięki atrakcyjnej konstrukcji dachu.

Dodatkowe możliwości z Elmark-Wynajem

Elmark-Wynajem to wypożyczalnia namiotów i hal namiotowych, która świadczy usługi na terenie całego kraju. Wynajem namiotów na imprezy okolicznościowe to niska cena inwestycji oraz szybka realizacja zlecenia. Dzięki temu, każda firma może zapewnić sobie profesjonalny wizerunek.

Elmark-Wynajem zapewnia swoim klientom profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru hali namiotowej na wynajem i elementów dodatkowego wyposażenia. Przyjmujemy zlecenia na montaż:

    • podłogi,
    • oświetlenia.

Zachęcamy do sprawdzenia naszego cennika i korzystnej oferty na wynajem hali namiotowych.

 

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Czyste, estetyczne hale gwarantuje profesjonalna myjnia do plandek niemieckiej firmy SKP.

  • Pełna mobilność Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu
  • Szybki serwis Na terenie całego kraju.
  • Przystępne ceny Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.
  • 20 lat doświadczenia Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.