Wynajem hal namiotowych i namiotów Warszawa

Namioty na wymiar w Warszawie

W naszej ofercie znajduje się wynajem hal i namiotów w Warszawie. Oferowane przez nas usługi są kompleksowe. Polecamy Państwu nie tylko profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze najlepszej konstrukcji, ale także montaż przeprowadzony przez naszych fachowców. Hale dostępne są w atrakcyjnych cenach.

Oferowane w Warszawie hale na wynajemdostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Posiadamy w ofercie namioty nie tylko o różnych wymiarach, ale także kolorach poszycia. Dodatkowo można w nich zainstalować wiele elementów wyposażenia dodatkowego. Dzięki temu są idealnie dopasowane do potrzeb magazynowanego towaru czy organizowanego wydarzenia.

Hale imprezowe

W namiocie można zorganizować wiele wydarzeń. To idealne miejsce na koncert, festiwal, biesiadę, bankiet, komunię, wesele. Halę imprezową można wyposażyć na przykład w ogrzewanie, klimatyzację czy parkiet i stworzyć komfortowe warunki dla gości.

Hale targowe

Hale targowe mogą być wykorzystywane przez cały rok. Impreza może się odbyć w każdych warunkach pogodowych, także w czasie deszczu i śniegu. Wypożyczenie namiotu targowego to ekonomiczne rozwiązanie. Jego wymiary dostosowane są do konkretnej imprezy.

Hale magazynowe

Wynajem hali magazynowej to korzystne rozwiązanie dla dużych i małych firm. Ze względu na niezwykłą odporność na niekorzystne warunki pogodowe oraz szeroki wybór wyposażenia dodatkowego w namiocie można magazynować nawet żywność.

Namioty

Wypożyczalnia Elmark-Wynajem posiada w ofercie bogaty wybór namiotów, które świetnie sprawdzają się podczas festynów, pikników, festiwali i wielu innych imprez plenerowych. Są lekkie, dzięki czemu można je łatwo zdemontować i przenieść w inne miejsce.

Hale pod ujeżdżalnie

Wynajem hal namiotowych to atrakcyjna oferta dla właścicieli stadnin czy szkół jeździeckich. W naszych konstrukcjach można stworzyć optymalne warunki i mikroklimat dla koni. Zwierzęta będą miały zapewnione bezpieczne schronienie przez cały rok.

Namioty weselne

Wynajem namiotu to ciekawa propozycja dla osób planujących wesele oraz firm zajmujących się organizacją ślubów. Hala jest idealnym miejscem na ślub w plenerze. Można ją zamontować na każdym podłożu. Oferujemy Państwu dekorację namiotu ślubnego.

Skontaktuj się
Dlaczego warto korzystać z naszych usług?
Pełna mobilność

Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu

Szybki serwis

Na terenie całego kraju.

Przystępne ceny

Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.

20 lat doświadczenia

Na rynku polskim w produkcji i wynajie hal namiotowych.

Referencje

Nasi partnerzy