Wynajem Namiotów Targowych

Targi w dowolnym miejscu

Rolnicze targi w plenerze czy wystawa psów w miejskim parku są możliwe. Hale targowe mogą być stawiane na dowolnej powierzchni i w dowolnym miejscu. Ma to wpływ na atrakcyjność imprezy, a więc również na liczbę gości i wystawców.

Bez ograniczeń

Wynajem hali targowej pozwala na dowolną konfigurację jej rozmiaru. Dzięki temu możesz zaoferować miejsce każdemu wystawcy bez ograniczeń. Natomiast na kameralnych targach nie przepłacisz za halę zbyt dużą w stosunku do potrzeb.

W każdą pogodę

Targi mogą być organizowane w halach przez cały rok. Konstrukcja namiotów targowych dobrze zabezpiecza wystawców przed wszelkimi warunkami pogodowymi. W razie potrzeby do dyspozycji pozostaje wyposażenie dodatkowe, takie jak ogrzewanie czy meble.

Komfort i funkcjonalność

Oferta wynajmu hal targowych obejmuje również opcjonalne dodatkowe wyposażenie, które znacznie podnosi komfort odwiedzających i wystawców. Wraz z namiotem handlowym możesz zamówić podłogę, wygodne podjazdy, scenę czy dodatkowe oświetlenie. Sprawdzą się zatem idealnie jako namioty wystawowe, które będą w pełni funkcjonalne i dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Powiązane artykuły

Jak najczęściej wykorzystuje się namioty eventowe?

Namioty eventowe świetnie sprawdzą się podczas imprez plenerowych o różnym charakterze - prywatnym, firmowym...

Czytaj więcej

Hale namiotowe po zimie – jak o nie dbać?

Hale namiotowe zostały zaprojektowane z myślą o bezpiecznym użytkowaniu przez cały rok.

Czytaj więcej

Gdzie najczęściej wykorzystuje się hale namiotowe?

Dodatkowa, mobilna przestrzeń użytkowa w postaci hali namiotowej to doskonała alternatywa dla murowanych obiektów...

Czytaj więcej
Skontaktuj się
Wynajem Namiotów Targowych

Wynajem namiotów na targi

Hale i namioty targowe oraz handlowe dostępne na wynajem to najlepszy sposób na przygotowanie wydarzenia publicznego, organizowanego w plenerze. Namioty i hale oferowane na wynajem to odpowiednio przygotowana konstrukcja i najwyższej jakości materiały. Oprócz ochrony przed deszczem, słońcem oraz wiatrem, zapewnią odpowiednie zaprezentowanie wystawy.

Wynajem namiotów na targi lub innych hal namiotowych czy handlowych to najlepszy sposób na stworzenie odpowiedniej przestrzeni dla uczestników i odwiedzających. Zapewniamy:

  • atrakcyjny cennik,
  • terminową realizację zlecenia.

Profesjonalnie i w korzystnej cenie

Wypożyczalnia namiotów oferuje różnej wielkości hale targowe dostępne na wynajem w systemie krótkoterminowym oraz długoterminowym.

Dzięki odpowiedniej konstrukcji aluminiowej, wszystkie obiekty halowe od Elmark-Wynajem mogą być z powodzeniem wykorzystywane przez cały rok. Zapewniamy doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego rozmiaru hali targowej oraz handlowej, a także elementów dodatkowego wyposażenia.

Nasi eksperci świadczą usługi dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców w całej Polsce. Wynajem namiotu reklamowego czy wystawowego to niska cena, która pozwoli na obniżenie kosztów związanych z organizacją wystawy.

Firma Elmark Wynajem dba o to, aby namiot handlowy oraz targowy w pełni spełniał wymagania zamawiającego, dlatego szybko i sprawnie realizujemy indywidualne zlecenia według autorskich pomysłów.

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?
Pełna mobilność

Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu

Szybki serwis

Na terenie całego kraju.

Przystępne ceny

Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.

20 lat doświadczenia

Na rynku polskim w produkcji i wynajie hal namiotowych.

Referencje

Nasi partnerzy