Hale namiotowe, namioty
wynajem

Namioty
Tychy

Hale i namioty imprezowe   Hale i namioty targowe   Hale i namioty magazynowe   Namioty  

Firma Elmark-Wynajem jest specjalistą z ponad 20-letnim doświadczeniem w zakresie wynajmu i sprzedaży hal namiotowych oraz namiotów w wielu miastach Polski, w tym również w Tychach. Naszą ofertę kierujemy ku małym i dużym przedsiębiorstwom, a także ku klientom indywidualnym. Działalność firmy Elmark-Wynajem trwa cały rok, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Dopasowujemy rozmiar, rodzaj poszycia oraz kolor hal do okazji. Naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę, pomoc w wyborze hali oraz terminowo wykonany montaż.

 

Hale imprezowe

Wynajęcie hali imprezowej to doskonały pomysł na organizację dużych imprez rodzinnych, przyjęć, koncertów, pokazów i eventów. Oferujemy namioty, które wspólnie dopasujemy do rodzaju i charakteru uroczystości. Naszym klientom umożliwiamy również skorzystanie z dodatkowego wyposażenia, np. z podwieszanego sufitu.

 

Hale targowe

Targi rolnicze i wystawy organizowane w Tychach, mogą odbyć się w namiotach firmy Elmark-Wynajem dopasowanych do charakteru targów. Lekka, ale solidna konstrukcja hal umożliwia ich mobilność oraz umiejscowienie targów w atrakcyjnej lokalizacji.

 

Hale magazynowe

Hale magazynowe to świetna alternatywa dla murowanych magazynów. Jest to rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno w działalności całorocznej oraz sezonowej. Ich lekka i solidna konstrukcja oraz łatwy montaż i mobilność umożliwiają szybkie powstanie hali.

 

Namioty

Uniwersalne, estetyczne namioty w korzystnej cenie sprawdzą się zarówno jako zadaszenie stoisk podczas festynu, jak i miejsce, w którym odbędzie się przyjęcie w plenerze. Ich konstrukcja oraz wysokiej jakości materiały zapewniają bezpieczeństwo oraz ochronę przed deszczem.

 

Hale pod ujeżdżalnie

Dodatkowa sala na naukę jazdy konnej lub miejsce widowiskowych pokazów jeździectwa może odbywać się w wynajętej hali pod ujeżdżalnie. Specjalnie wzmocniona konstrukcja oraz możliwość wyposażenia hali w dodatkowe elementy, gwarantują komfort jej użytkowania.

 

Namioty weselne

Wesele w plenerze jest marzeniem wielu par. Dzięki estetycznie wykonanym namiotom weselnym, uroczystość może odbyć się w malowniczym miejscu w Tychach lub okolicy. Zachęcamy do skorzystania również z naszej oferty specjalnej, w postaci eleganckiego wystroju.

Nasi Partnerzy

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Czyste, estetyczne hale gwarantuje profesjonalna myjnia do plandek niemieckiej firmy SKP.

  • Pełna mobilność Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu
  • Szybki serwis Na terenie całego kraju.
  • Przystępne ceny Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.
  • 20 lat doświadczenia Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.