Hale namiotowe, namioty
wynajem

Namioty
Szczecin

Hale i namioty imprezowe   Hale i namioty targowe   Hale i namioty magazynowe   Namioty  

Polecamy Państwu wynajem hal i namiotów w Szczecinie. Nasze usługi są kompleksowe. Oferujemy Państwu pomoc w wyborze najlepszego rozwiązania oraz profesjonalny montaż. Konstrukcje od Elmark-Wynajem wyróżniają się wysoką jakością i bezpieczeństwem użytkowania oraz atrakcyjnymi cenami.

 

Namioty na wymiar w Szczecinie

Hale namiotowe na wynajem, oferowane między innymi klientom ze Szczecina, dostępne są w wielu rozmiarach. Posiadamy również w ofercie namioty o różnych kolorach poszycia. Oferujemy także bogaty wybór wyposażenia dodatkowego. Dzięki temu konstrukcja będzie idealnie dostosowana do Państwa indywidualnych potrzeb.

 

Hale imprezowe

Namiot nadaje się do organizacji wielu wydarzeń, na przykład koncertu, biesiady, festiwalu, komunii, wesela, bankietu. Halę imprezową można wyposażyć w klimatyzację, ogrzewanie czy parkiet. Dzięki temu goście będą mieli zapewnione komfortowe warunki.

 

Hale targowe

Hale targowe oferowane przez naszą wypożyczalnię mają całoroczne zastosowanie. Dzięki temu impreza może zostać zorganizowana bez względu na warunki pogodowe. Wynajem namiotów targowych to atrakcyjne rozwiązanie między innymi ze względu na bogaty wybór wymiarów konstrukcji.

 

Hale magazynowe

Wypożyczenie hali magazynowej polecamy zarówno małym firmom, jak i dużym przedsiębiorstwom. W naszych konstrukcjach można przechowywać nawet płody rolne oraz żywność. Towar jest bezpieczny również zimą. To atrakcyjna alternatywa dla tradycyjnych magazynów.

 

Namioty

Znajdujące się w naszej ofercie namioty na wynajem sprawdzają się podczas imprez plenerowych, takich jak piknik, festyn, festiwal. Polecane przez nas hale są lekkie. Dzięki temu można je szybko i łatwo zdemontować oraz przenieść w inne miejsce.

 

Hale pod ujeżdżalnie

Wynajem hali pod ujeżdżalnie to atrakcyjna propozycja dla właścicieli szkół jeździeckich czy stadnin. W naszych namiotach można stworzyć zwierzętom komfortowe warunki. Konie będą bezpieczne przez cały rok. Konstrukcja może być rozkładana sezonowo.

 

Namioty weselne

Oferta wynajmu namiotów weselnych skierowana jest do klientów indywidualnych oraz firm z branży eventowej. Hala to idealne miejsce na organizację ślubu w plenerze. Można ją postawić na każdym podłożu. W naszej ofercie znajduje się usługa dekoracji sali.

Nasi Partnerzy

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Czyste, estetyczne hale gwarantuje profesjonalna myjnia do plandek niemieckiej firmy SKP.

  • Pełna mobilność Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu
  • Szybki serwis Na terenie całego kraju.
  • Przystępne ceny Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.
  • 20 lat doświadczenia Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.