Hale namiotowe, namioty
wynajem

Namioty
Łomża

Hale i namioty imprezowe   Hale i namioty targowe   Hale i namioty magazynowe   Namioty  

Wypożyczalnia Elmark-Wynajem to profesjonalna firma z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży, oferująca swoje usługi w Łomży oraz w innych miastach na terenie kraju. Bogata oferta umożliwia wynajem obiektu dostosowanego do potrzeb zarówno firm, jak i klientów indywidualnych. Stabilna konstrukcja oraz wysoka jakość poszycia pozwala na użytkowanie hal niezależnie od pogody. Gwarantujemy montaż na terenie całego kraju bez względu na porę roku. Zapewniamy fachową, kompleksową usługę w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej wypożyczalni namiotów.

 

Hale imprezowe

Hale imprezowe to całoroczne obiekty, które doskonale sprawdzą się podczas wydarzeń o różnym charakterze. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz pełne wyposażenie w postaci podłóg, oświetlenia, ogrzewania, nagłośnienia oraz różnego rodzaju mebli, dopasowanych do charakteru imprezy.
 

Hale targowe

Wysoka jakość materiałów, z których wykonane są hale targowe, umożliwiają ich użytkowanie przez cały rok, niezależnie od pogody i temperatury. Gwarantujemy terminową usługę na terenie Łomży oraz innych miast.
 

Hale magazynowe

Odporność na warunki atmosferyczne hal umożliwia wykorzystanie ich również jako całorocznych hal magazynowych. Mogą być one montowane na każdym podłożu. Gwarantujemy dostosowanie wielkości do indywidualnych potrzeb.
 

Namioty

Wynajem namiotu umożliwi organizację imprezy firmowej czy prywatnej niezależnie od pogody. Oferujemy modele tureckie lub kalifornijskie oraz gwarantujemy dostosowanie obiektów do indywidualnych potrzeb zarówno firm, jak i prywatnych użytkowników.
 

Hale pod ujeżdżalnie

Uniwersalność hal umożliwia ich zastosowanie również jako dodatkowej przestrzeni treningowej dla szkół jeździeckich. Stabilna konstrukcja oraz trwałe poszycie gwarantują bezpieczeństwo zwierzętom i ludziom bez względu na porę roku.
 

Namioty weselne

Wysokiej jakości namioty weselne pozwalają na zorganizowanie przyjęcia na świeżym powietrzu. Gwarantujemy kompleksowe wyposażenie w postaci oświetlenia, podłóg, nagłośnienia oraz dostosowanych do tej okazji eleganckich mebli.

Nasi Partnerzy

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Czyste, estetyczne hale gwarantuje profesjonalna myjnia do plandek niemieckiej firmy SKP.

  • Pełna mobilność Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu
  • Szybki serwis Na terenie całego kraju.
  • Przystępne ceny Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.
  • 20 lat doświadczenia Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.