Hale namiotowe, namioty
wynajem

Namioty
Jelenia Góra

Hale i namioty imprezowe   Hale i namioty targowe   Hale i namioty magazynowe   Namioty  

Elmark-Wynajem oferuje kompleksową usługę wynajmu hal namiotowych i namiotów na terenie całego kraju, m.in. w Jeleniej Górze. Zapewniamy fachowe doradztwo, transport oraz montaż obiektów niezależnie od pory roku. Szeroki asortyment wypożyczalni namiotów pozwala na dopasowanie hali do indywidualnych potrzeb lub charakteru organizowanego eventu. Oprócz wynajmu hal namiotowych zapewniamy również wynajem dodatkowego wyposażenia w postaci m.in.: oświetlenia, nagłośnienia, ogrzewania, czy mebli. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz skorzystania z konfiguratora hal. Zapewniamy atrakcyjne ceny.

 

 

Hale imprezowe

Hale namiotowe oferowane przez naszą wypożyczalnię namiotów można dowolnie dopasować do indywidualnych potrzeb czy charakteru eventu. Zapewniamy szybki i profesjonalny montaż niezależnie od pogody czy pory roku.

 

Hale targowe

Wysoka jakość materiałów, z których wykonane są hale targowe umożliwia korzystanie z nich przez cały rok, niezależnie od pogody. Zapewniamy szybki i profesjonalny montaż oraz dodatkowe doposażenie w postaci specjalnych podjazdów, mebli czy podłóg.

 

Hale magazynowe

Solidna metalowa konstrukcja oraz trwałe poszycie sprawiają, że hale magazynowe oferowane przez naszą wypożyczalnię namiotów mogą być użytkowane przez cały rok, niezależnie od pogody. Gwarantujemy szybki i profesjonalny montaż w Jeleniej Górze.

 

Namioty

Oferowane przez wypożyczalnię Elmark-Wynajem namioty doskonale sprawdzą się podczas imprez o różnym charakterze. Zapewniamy fachowe doradztwo w kwestii dopasowania wielkości obiektu do indywidualnych potrzeb oraz dodatkowego doposażenia.

 

Hale pod ujeżdżalnie

Elmark-Wynajem oferuje wynajem całorocznych hal pod ujeżdżalnie, które mogą być montowane niezależnie od podłoża. Dzięki temu uzyskanie dodatkowej przestrzeni do treningów czy zawodów staje się wyjątkowo proste.

 

Namioty weselne

Namiot weselny umożliwia zorganizowanie przyjęcia w plenerze. Oferujemy profesjonalne doradztwo oraz specjalnie przygotowaną ofertę wyposażenia - podwieszane sufity, pokrycia stołów, meble, oświetlenie czy nagłośnienie.

Nasi Partnerzy

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Czyste, estetyczne hale gwarantuje profesjonalna myjnia do plandek niemieckiej firmy SKP.

  • Pełna mobilność Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu
  • Szybki serwis Na terenie całego kraju.
  • Przystępne ceny Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.
  • 20 lat doświadczenia Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.