Hale namiotowe, namioty
wynajem

Namioty
Elbląg

Hale i namioty imprezowe   Hale i namioty targowe   Hale i namioty magazynowe   Namioty  

Firma Elmark-Wynajem jest ekspertem z ponad 20-letnim doświadczeniem, który świadczy usługi wynajmu i sprzedaży hal namiotowych w wielu miastach Polski, w tym również w Elblągu. Oferujemy możliwość doboru hali, pod względem rodzaju poszycia, wielkości, wysokości i koloru, do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Korzystna cena oraz kompleksowość usług, od wyboru hali do momentu montażu, to cechy, które wyróżniają nas wśród konkurencji. Nasze namioty są wykonane z najlepszych materiałów, dzięki czemu mogą być montowane i użytkowane przez cały rok.

 

Hale imprezowe

Hale imprezowe doskonale sprawdzą się jako miejsce zorganizowania uroczystości. Solidna konstrukcja gwarantuje bezpieczeństwo gości, a wysokiej jakości materiały, z których wykonana jest hala, dają ochronę przed deszczem i chłodem.

 

Hale targowe

W zależności od charakteru targów i gabarytów prezentowanych produktów, można wybrać hale, które będą idealnie pasować pod względem wielkości i wysokości. Zapewniamy szybki montaż lekkiej i solidnej konstrukcji hal, dzięki czemu możliwa jest ich mobilność.

 

Hale magazynowe

Wynajem hali magazynowej to doskonały pomysł na szybkie zorganizowanie dodatkowego pomieszczenia do przechowywania produktów. Dzięki solidnej konstrukcji, wysokiej odporności na warunki pogodowe oraz możliwości wyposażenia w dodatkowe elementy, w halach może być przechowywana żywność.

 

Namioty

Stylowe namioty w co najmniej dwóch modelach: tureckim i kalifornijskim, wykorzystywane są jako zadaszenie stoisk podczas festynów, regionalnych targów i imprez, które odbywają się w plenerze. Namioty są lekkie, mobilne, a także łatwe w montażu.

 

Hale pod ujeżdżalnie

Organizatorom pokazów koni oraz szkołom jeździeckim w Elblągu proponujemy skorzystanie z naszej oferty hal pod ujeżdżalnie. Ich solidna konstrukcja gwarantuje bezpieczeństwo koni i jeźdźców. Umożliwiamy dopasowanie rozmiaru i stylu hali do własnych potrzeb.

 

Namioty weselne

Wesele w plenerze to doskonała alternatywa dla tradycyjnych przyjęć w salach. Wysoka estetyka wykonania namiotów połączona z pewną konstrukcją, elegancją oraz dodatkami są gwarancją wystroju wnętrza w dobrym stylu i bezpieczeństwa bawiących się weselników.

Nasi Partnerzy

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Czyste, estetyczne hale gwarantuje profesjonalna myjnia do plandek niemieckiej firmy SKP.

  • Pełna mobilność Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu
  • Szybki serwis Na terenie całego kraju.
  • Przystępne ceny Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.
  • 20 lat doświadczenia Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.