Hale namiotowe, namioty
wynajem

Namioty
Częstochowa

Hale i namioty imprezowe   Hale i namioty targowe   Hale i namioty magazynowe   Namioty  

Wynajem namiotów lub hal namiotowych w Częstochowie jest doskonałym ekonomicznym pomysłem, który sprawdzi się przy organizowaniu małych imprez rodzinnych jak i targów, festynów czy przyjęć weselnych. Oryginalność wynajęcia namiotu lub hali może przyciągnąć dodatkowych klientów, gości czy uczestników targów w Częstochowie i zapewnić im niezapomnianych wrażeń. Gwarantujemy pełną mobilność oraz możliwość przygotowania hali w atrakcyjnych cenach. Zapewniamy również pełen montaż i profesjonalny serwis hal namiotowych. Zadowolenie naszych Klientów wraz z ponad 20-letnim doświadczeniem jest naszą najlepszą wizytówką.

 

Hale imprezowe

Wspomagamy organizację uroczystości z różnych okazji w Częstochowie i nie tylko. Niezależnie, czy planują Państwo komunię czy festyn, hala imprezowa sprawdzi się w przypadku imprezy plenerowej. Solidna konstrukcja gwarantuje bezpieczeństwo i wysoką jakość produktu.

 

Hale targowe

Oferujemy hale targowe, które dzięki temu, że można zamontować je na dowolnej powierzchni i w dowolnej lokalizacji, mogą przyciągnąć zadowalającą liczbę uczestników. Duża i wolna przestrzeń zapewni wystawcom oraz uczestnikom niezbędną swobodę ruchu.

 

Hale magazynowe

Hale magazynowe sprawdzą się w biznesie sezonowym jak i całorocznym. Wysoka odporność na warunki atmosferyczne oraz solidność konstrukcji gwarantuje bezpieczeństwo i stałą ochronę magazynowanych produktów.

 

Namioty

Kilka modeli namiotów, m.in. model turecki czy kalifornijski, znajdą swoje zastosowanie w przypadku różnych typów uroczystości. Rozmiar, model, kolor a także czas wynajęcia można dopasować do indywidualnych potrzeb Klienta oraz rodzaju uroczystości.

 

Hale pod ujeżdżalnie

Specjalne pokazy rasowych koni, letnia szkoła jazdy konnej czy ośrodek jeździecki mogą skorzystać z oferty wynajmu hali pod ujeżdżalnię. Dzięki stabilnej konstrukcji hali, jeźdźcy będą mogli z niej korzystać bez obaw o warunki atmosferyczne.

 

Namioty weselne

Przyjęcia weselne pod chmurką cieszą się coraz większą popularnością, dlatego też umożliwiamy wynajem namiotu weselnego w Częstochowie. Gwarantujemy, że Młoda Para będzie mogła się bawić bez obaw o pogodę i bezpieczeństwo swoich gości weselnych.

Nasi Partnerzy

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Czyste, estetyczne hale gwarantuje profesjonalna myjnia do plandek niemieckiej firmy SKP.

  • Pełna mobilność Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu
  • Szybki serwis Na terenie całego kraju.
  • Przystępne ceny Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.
  • 20 lat doświadczenia Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.