Hale namiotowe, namioty
wynajem

Namioty
Bielsko-Biała

Hale i namioty imprezowe   Hale i namioty targowe   Hale i namioty magazynowe   Namioty  

Od ponad 20 lat zajmujemy się wspomaganiem organizowania imprez oraz uroczystości w plenerze w mieście Bielsko-Biała, a także w innych miastach Polski, oferując swoje usługi jako wypożyczalnia namiotów i hal namiotowych. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie dostarczenia, montażu i serwisu hal dla indywidualnych przedsiębiorców oraz dużych firm. Umożliwiamy wybór rozmiaru, rodzaju poszycia, a także kolor namiotu i hal. Najwyższej jakości materiały, użyte do ich produkcji, gwarantują pełną odporność na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, a także możliwość całorocznego użytkowania.

 

Hale imprezowe

Oferujemy wynajem hal imprezowych na uroczystości o różnym charakterze, od spotkań rodzinnych po imprezy plenerowe na większą skalę. Możliwość wyposażenia hali w dodatkowe oświetlenie oraz w ogrzewanie, a także solidna konstrukcja gwarantują pełen komfort użytkowania.

 

Hale targowe

Targi w plenerze mogą być organizowane przez cały rok. Wysoka jakość materiałów, z których stworzone są hale, zabezpiecza przed niekorzystnym działaniem warunków atmosferycznych. Oferujemy możliwość wyposażenia hali w dodatkowe meble czy ogrzewanie.

 

Hale magazynowe

Hale o uniwersalnym charakterze, które można przeznaczyć na magazyn, zapewnią przechowywanym produktom bezpieczeństwo przez cały rok, niezależnie od pogody. Jest to również doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy prowadzą swoją działalność sezonowo.

 

Namioty

Profesjonalne namioty firmy Elmark-Wynajem gwarantują reprezentacyjność wizerunku firmy i zapewniają zadaszenie produktom, które są wystawiane na regionalnych targach i festynach. Estetycznie wykonane namioty są łatwe i szybkie w montażu w dowolnym miejscu i niemal na każdej powierzchni.

 

Hale pod ujeżdżalnie

Dodatkowa przestrzeń pod ujeżdżalnie, a także miejsce na zorganizowanie wystawy koni w mieście Bielsko-Biała, może powstać dzięki wynajęciu hali firmy Elmark-Wynajem. Solidna konstrukcja zapewni bezpieczeństwo jeźdźcom i zwierzętom przez cały rok.

 

Namioty weselne

Stylowe namioty weselne są gwarancją zorganizowania klimatycznego wesela na świeżym powietrzu w otoczeniu przepięknej natury. Dodatkowe oświetlenie, parkiet czy specjalne tkaniny stworzą niezapomniany wystrój i na długo zapiszą się w pamięci gości.

Nasi Partnerzy

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Czyste, estetyczne hale gwarantuje profesjonalna myjnia do plandek niemieckiej firmy SKP.

  • Pełna mobilność Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu
  • Szybki serwis Na terenie całego kraju.
  • Przystępne ceny Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.
  • 20 lat doświadczenia Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.