Namioty do wynajęcia – jak wybrać najlepszy?

Namioty do wynajęcia – jak wybrać najlepszy?

Dodane przez Opublikowano 27/09/2015 3:30pm

Namioty do wynajęcia to najnowszy trend, który utrzymuje się już kilka lat na rynku. Szukasz takiego na imprezę, targi firmowe lub pod halę magazynową? Niezależnie od potrzeb, wszystkie najpopularniejsze rodzaje namiotów do wynajęcia znajdziesz w Elmark Wynajem! Swoim klientom oferujemy przystępne ceny, możliwość wyboru krótszego lub dłuższego czasu użytkowania i pełną mobilność. Nasza firma przyjmuje zamówienia codziennie. Istnieje możliwość montażu namiotu już w 24 godziny w dowolnym miejscu Polski. Elmark Wynajem to również sprawdzony serwis techniczny dostępny na terenie całego kraju.

Dodatkowe doposażenie

Myślisz, że zaprezentowanie firmy czy urządzenie imprezy rodzinnej w hali namiotowej nie jest ciekawym rozwiązaniem? Elmark Wynajem wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wymagających klientów. Posiadamy szeroką ofertę doposażenia namiotów do wynajęcia. Dzięki usługom naszej firmy, możesz skorzystać z montażu okien z lekkiego PCV, drzwi szklanych, różnych rodzajów podłogi, w tym parkietu. Dodatkowo, wyposażamy hale namiotowe w stoły, krzesła oraz sceny w przypadku organizacji imprez masowych. Jeśli namioty do wynajęcia, to tylko te z Protan Elmark!

Dostosowujemy się do Twoich potrzeb

Nasi pracownicy to profesjonalni doradcy w wyborze hali namiotowej. Zachęcamy również do skorzystania z możliwości konfiguracji hali za pomocą aplikacji dostępnej na naszej stronie internetowej. Dzięki niej, będziesz mógł określić interesującą Cię wielkość i doposażenie, nie wychodząc z domu!

Sprawdź ofertę na:

  • hale magazynowe,
  • hale imprezowe,
  • hale targowe,
  • namioty weselne.

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Czyste, estetyczne hale gwarantuje profesjonalna myjnia do plandek niemieckiej firmy SKP.

  • Pełna mobilność Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu
  • Szybki serwis Na terenie całego kraju.
  • Przystępne ceny Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.
  • 20 lat doświadczenia Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.