Hale namiotowe – wynajem na każdą kieszeń?

Hale namiotowe – wynajem na każdą kieszeń?

Dodane przez Opublikowano 03/09/2015 12:40pm

Zapewne wiele osób zastanawia się, czy hale namiotowe na wynajem to opłacalne rozwiązanie. Żeby odpowiedzieć na to pytanie, należy zastanowić się do czego ma służyć hala i na jak długi okres chcemy ją wynająć. Cennik wypożyczenia namiotów Elmark Wynajem został skonstruowany tak, aby zaproponować optymalne warunki wynajmu zarówno osobom, które składają jednorazowe zamówienie, jak i tym, którzy chcą wypożyczyć halę na dłuższy okres (np. jako całoroczną halę magazynową, czy funkcjonującą przez sporą część roku halę pod ujeżdżalnię).

Wynajem na specjalne okazje

W ofercie Elmark Wynajem znajdują się hale i namioty, które chętnie wynajmowane są na krótkie terminy. Należą do nich:

  • hale imprezowe,
  • hale targowe,
  • hale wystawiennicze,
  • namioty weselne,
  • hale bankietowe.

Oprócz konkurencyjnej ceny za wynajem, hale tego rodzaju mają również inne zalety. W sezonie uroczystości rodzinnych, ślubów i komunii, mogą okazać się jedynym rozwiązaniem problemu braku miejsc i wolnych terminów w tradycyjnych salach. Wynajem namiotu na własną rękę daje możliwość zorganizowania uroczystości w dokładnie taki sposób, jak chcemy – nie jesteśmy zmuszeni do korzystania z drogiej oferty cateringu czy wystroju sal w hotelach i restauracjach, często nierozłącznej z wynajmem sali. Wszelkie doposażenie dodatkowe takie, jak podłoga czy dodatkowe oświetlenie namiotu wybieramy opcjonalnie. Jeśli rozważymy go w szerszej perspektywie, wynajem hal namiotowych może okazać się jeszcze bardziej opłacalny.

Wynajem na długie terminy

Czy wynajem namiotów zastępujących tradycyjne budynki murowane, może być korzystny dla przedsiębiorcy? Zdecydowanie tak! Oprócz ewidentnych oszczędności na budowie obiektu i potrzebnych do tego materiałach, większa elastyczność wynajmu również pozwala obniżyć koszty prowadzenia firmy. Hale można dostosować do indywidualnych potrzeb i branży – bezproblemowo i bezkosztowo zmienić lokalizację magazynu, a w razie szybkiego rozwoju firmy – poszerzyć lub doposażyć zgodnie z nowymi potrzebami. Namiot magazynowy stanowi tanie, szybki i wygodne zadaszenie dla towarów czy maszyn. Przede wszystkim zaś – dostosowane do możliwości Twojej firmy.

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Czyste, estetyczne hale gwarantuje profesjonalna myjnia do plandek niemieckiej firmy SKP.

  • Pełna mobilność Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu
  • Szybki serwis Na terenie całego kraju.
  • Przystępne ceny Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.
  • 20 lat doświadczenia Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.