Hala magazynowa dla przemysłu spożywczego

Hala magazynowa dla przemysłu spożywczego

Dodane przez Opublikowano 10/03/2016 12:00pm

Hale magazynowe wykonane z wysokiej jakości materiałów PCV mogą być w powodzeniem wykorzystywane jako tymczasowe magazyny. Koszty wynajmu i utrzymania hali namiotowej są niższe niż cena wynajęcia przestrzeni pod magazynowanie w tradycyjnym budynku murowanym. Jak wykorzystać hale namiotową w przemyśle spożywczym?

Zastosowanie hal namiotowych w przemyśle spożywczym

Hale i namioty magazynowe mogą być wykorzystywane do przechowywania półproduktów lub gotowych wyrobów spożywczych. Konstrukcja dachu oraz ścian bocznych i szczytowych przygotowywana z profili aluminiowych, zapewnia stabilność hali namiotowej w każdych warunkach. W Elmark-Wynajem oferujemy namioty magazynowe o różnej wielkości i wysokości, dzięki temu każde przedsiębiorstwo może dopasować metraż obiektu do własnych potrzeb. Wykorzystanie materiałów PCV pozwala na utrzymanie stabilnej temperatury w hali magazynowej. Rekomendujemy wynajem hali namiotowej dla przedsiębiorstw i firm specjalizujących się również w produkcji napojów.

Wynajem obiektu halowego pod magazyn - korzyści

Wynajęcie hali magazynowej na potrzeby przechowywania produktów, umożliwia skorzystanie krótkoterminowego lub długoterminowego wypożyczenia, który można dostosować do potrzeb i wymagań przedsiębiorstwa. Kolejną zaletą hal namiotowych oprócz atrakcyjnych ceny, jest pełna mobilność obiektu. W dowolnym momencie można przeprowadzić demontaż hali i ponowny montaż w innym miejscu. W ramach świadczonych usług, Elmark-Wynajem oferuje montaż hali namiotowej niemal na każdym gruncie. Zasięg naszej działalności obejmuje całą Polskę. Wynajem hali magazynowej to korzystna oferta dla firm, których specyfika działalności wymaga częstej zmiany miejsca.

Zaufaj ekspertom - firma Elmark-Wynajem zapewnia:

  • profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego obiektu,
  • szybki serwis na terenie całego kraju,
  • atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.

Dodatkowe korzyści

  • profesjonalne doradztwo,
  • terminowa realizacja,
  • sprawnie przeprowadzony montaż.

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Czyste, estetyczne hale gwarantuje profesjonalna myjnia do plandek niemieckiej firmy SKP.

  • Pełna mobilność Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu
  • Szybki serwis Na terenie całego kraju.
  • Przystępne ceny Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.
  • 20 lat doświadczenia Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.