Sprawdź, jak wyposażyć namiot przemysłowy

Sprawdź, jak wyposażyć namiot przemysłowy

Dodane przez Opublikowano 02/11/2015 3:00pm

Firma Elmark-Wynajem już od kilkudziesięciu lat oświadczy usługi z zakresu wynajmu namiotowych hal przemysłowych. Dzięki odpowiednio przygotowanej ofercie dodatkowego wyposażenia, namiotowe hale przemysłowe mogą być z powodzeniem wykorzystywane przez cały rok. Na życzenie klientów, wzmacniamy konstrukcję hali namiotowej blachą trapezową. Zachęcamy do skorzystania z konfiguratora hali, który jest dostępny na stronie internetowej.

Kompleksowe usługi

Zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru hali oraz montażu dodatkowego wyposażania. W Elmark-Wynajem doposażamy namiotowe hale przemysłowe dostępne na wynajem w ogrzewanie, oświetlenie, podłogę oraz bramy przesuwne. Hale namiotowe z konstrukcją aluminiową to alternatywa dla tradycyjnych budynków murowanych. Wybierz namiot przemysłowy i ciesz się niższymi kosztami! Oferujemy systemy wynajmu, które są dostosowane do potrzeb klienta. W Elmark-Wynajem przygotowaliśmy systemy wynajmu krótkoterminowego i długoterminowego.

Najlepsza oferta na rynku

W ofercie firmy znajdziesz odpowiednio przygotowane:

  • hale magazynowe,
  • hale imprezowe,
  • namioty weselne.

Zapewniamy szybki i profesjonalny serwis na terenie całego kraju. Oferujemy możliwość przygotowania hali przez siedem dni w tygodniu. Dla stałych klientów, udzielamy atrakcyjnych rabatów cenowych na wynajem namiotowych hal przemysłowych.

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Czyste, estetyczne hale gwarantuje profesjonalna myjnia do plandek niemieckiej firmy SKP.

  • Pełna mobilność Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu
  • Szybki serwis Na terenie całego kraju.
  • Przystępne ceny Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.
  • 20 lat doświadczenia Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.