Hale namiotowe, namioty
wynajem

Wynajem
namiotów

Hale i namioty imprezowe   Hale i namioty targowe   Hale i namioty magazynowe   Namioty  

Niezależnie od prowadzonej działalności czy też prywatnego zapotrzebowania, mogą Państwo skorzystać z zalet, jakie niesie za sobą wynajem namiotu. Nasza oferta obejmuje wszelkiego typu namioty i hale, dlatego możemy zaproponować zarówno rozwiązania przydatne w handlu, magazynowaniu, jak i podczas imprez czy mniejszych rodzinnych spotkań. Osobom, prowadzącym sezonową sprzedaż, polecamy wygodny wynajem namiotów.

czytaj więcej...

atrakcyjna cena + wysoka jakość = 100% satysfakcji

Hale imprezowe

Hale imprezowe

Idealna sala bankietowa jest wolna w każdym terminie, zlokalizowana w dogodnym dla Ciebie miejscu i mieści nawet kilkuset gości. Namiot imprezowy to nieograniczone możliwości i gwarancja udanego wesela czy bankietu w korzystnej cenie.

Namioty

Alternatywą dla dużych hal są małe, stylowe namioty, które doskonale sprawdzą się w każdej roli. To korzystna oferta na potrzeby niewielkich stoisk. Oferta obejmuje tzw. namioty tureckie i kalifornijskie w różnych rozmiarach.

Namioty
Hale magazynowe

Hale magazynowe

Szybki i wygodny sposób na zorganizowanie bezpiecznego zadaszenia dla Twojego towaru lub sprzętu to wynajęcie hali magazynowych. Możesz dostosować do swoich potrzeb rozmiar namiotu, czas i miejsce wynajmu, a także jego wyposażenie.

Namioty targowe

Organizacja targów nie wymaga ograniczania się do popularnych ośrodków targowych. Dzięki wygodnym i trwałym halom targowym możesz zorganizować swoje przedsięwzięcie tam, gdzie przyciągnie największą ilość odwiedzających i wystawców.

Hale targowe
Namioty weselne

Namioty weselne

Spełnij swoje marzenie o ślubie w plenerze niezależnie od pogody. Solidne i eleganckie namioty pomieszczą dowolną liczbę gości. Specjalna oferta obejmuje także ślubne dekoracje, oświetlenie oraz meble. Realizacja zamówienia nawet w 24h.

Hale pod ujeżdzalnie

Hale pod ujeżdżalnie to niedrogi sposób na zapewnienie zwierzętom oraz ich opiekunom bezpiecznego miejsca do jazdy. Hale mogą być rozstawiane całorocznie i sezonowo w dowolnym miejscu, dzięki wysokiej odporności na czynniki zewnętrzne.

Hale pod ujeżdzalnie

Nasi Partnerzy

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Czyste, estetyczne hale gwarantuje profesjonalna myjnia do plandek niemieckiej firmy SKP.

  • Pełna mobilność Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu
  • Szybki serwis Na terenie całego kraju.
  • Przystępne ceny Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.
  • 20 lat doświadczenia Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.