Wynajem namiotów na targi biznesowe - funkcjonalne rozwiązanie!

Wynajem namiotów na targi biznesowe - funkcjonalne rozwiązanie!

Dodane przez Opublikowano 25/02/2016 12:00pm

Oferta firmy Elmark-Wynajem obejmuje dwa rodzaje uniwersalnych namiotów dostępnych na wynajem od ręki. Namioty plenerowe mogą być wykorzystywane w czasie imprez masowych, przy dużych wydarzeń towarzyskich czy targach branżowych. Jakie korzyści wiążą się z wynajęciem namiotu od sprawdzonej wypożyczalni? Zachęcamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami!

Niedrogie i funkcjonalne hale namiotowe

Wynajem namiotów to nowoczesne i jednocześnie ekonomiczne rozwiązanie. Nasi klienci mogą dopasować okres wynajmu do własnych potrzeb. Oferujemy wynajem namiotów w systemie krótkoterminowym, nawet na kilka dni oraz długoterminowym. Dla stałych klientów przygotowaliśmy korzystne rabaty, które dodatkowo obniżają cenę za wynajem. W wypożyczalni Elmark-Wynajem znajdziesz namioty o różnym metrażu. Dzięki temu, płacisz za wynajem tylko potrzebnej przestrzeni, bez ponoszenia dodatkowych kosztów za niewykorzystany metraż.

Turecki czy kalifornijski?

W zakresie uniwersalnych namiotów, które mogą być wykorzystane w czasie imprez masowych czy targów branżowych, oferujemy namioty tureckie oraz kalifornijskie. Namioty tureckie wyróżniają się oryginalną konstrukcją dachu. To najlepsze rozwiązanie dla firm, które przygotowują się na targi biznesowe lub branżowe. Namioty tureckie mogą być wykorzystywane w czasie chłodniejszych dni oraz zimy, obiekt posiada ściany boczne. Namioty kalifornijskie to propozycja na imprezy masowe, organizowane w czasie lata lub wiosny. Obiekt nie posiada ścian bocznych, dlatego umożliwia swobodne przepływ powietrza.

Kompleksowe usługi w całej Polsce

Oprócz wypożyczenia hal namiotowych dla klientów z całej Polski, oferujemy:

  • profesjonalne doradztwo,
  • sprawnie przeprowadzony montaż niemal na każdym gruncie,
  • terminową realizację i atrakcyjne ceny.

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Czyste, estetyczne hale gwarantuje profesjonalna myjnia do plandek niemieckiej firmy SKP.

  • Pełna mobilność Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu
  • Szybki serwis Na terenie całego kraju.
  • Przystępne ceny Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.
  • 20 lat doświadczenia Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.