Dlaczego warto wynająć namiot na imprezę?

Dlaczego warto wynająć namiot na imprezę?

Dodane przez Opublikowano 28/05/2015 10:50am

Wynajem namiotów w nadchodzącym okresie letnim umożliwia otworzenie stoiska handlowego, uczestnictwo i promowanie swojej firmy na nadchodzących imprezach plenerowych czy zorganizowanie imprezy okolicznościowej na świeżym powietrzu. Namioty oferowane przez Elmark Wynajem znakomicie sprawdzą się w każdej z tych ról.

Kalifornijski czy turecki? Wybierz namiot dla swojego stoiska!

Okres wakacyjny to czas festynów, targów i rozmaitych imprez organizowanych na zewnątrz. Ładna pogoda sprzyja rozrywkom, jednak stoiskom z pamiątkami czy straganom gastronomicznym zadaszenie jest mimo to niezbędne. Idealnym rozwiązaniem dla niewielkich biznesów są nieduże, zadaszone namioty imprezowe. Wybierać można spośród standardowych typów namiotów – tureckiego i kalifornijskiego. Dostępne są obiekty o różnych wymiarach, posiadające szeroki asortyment wyposażenia dodatkowego. Każdy z nich można dobrać tak, by odpowiadały potrzebom stoiska.

Sezonowo, czyli opłacalnie

Nie każdy biznes prosperuje dobrze przez cały rok. Czasami bardziej opłaca się otworzyć stoisko, kiedy jest popyt na daną usługę, i zamknąć je, gdy spada zainteresowanie klientów. Myślimy w podobny sposób, dlatego oferujemy zarówno długoterminowy, jak i krótkoterminowy wynajem. Nasz cennik skonstruowaliśmy tak, by wynajem namiotów odbywał się z korzyścią dla klienta.

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Czyste, estetyczne hale gwarantuje profesjonalna myjnia do plandek niemieckiej firmy SKP.

  • Pełna mobilność Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu
  • Szybki serwis Na terenie całego kraju.
  • Przystępne ceny Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.
  • 20 lat doświadczenia Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.