Korzystny wynajem namiotów magazynowych, sprawdź!

Korzystny wynajem namiotów magazynowych, sprawdź!

Dodane przez Opublikowano 23/06/2015 10:50am

Interesuje Cię wynajem namiotów magazynowych na elastycznych warunkach? Nasze namioty możesz wypożyczyć zarówno na długi, jak i krótki okres użytkowania – w zależności od potrzeb Twojej firmy. Oferowane produkty są łatwe w montażu i tanie w eksploatacji, a dzięki odpowiedniemu projektowi umożliwiają pracę w ciągu dnia bez konieczności stosowania dodatkowego oświetlenia. Dostępne są różnorodne wymiary namiotów, dzięki czemu pomieścisz w nich dokładnie tyle towaru, ile potrzebujesz.

Wybierz nowoczesny sposób magazynowania!

Namiot można szybko zdemontować i przenieść w inne miejsce – w zależności od potrzeb logistycznych firmy. Wybierając ofertę wynajmu nie musisz posiadać dużych nakładów finansowych – nie ponosisz również ryzyka w przypadku, gdy Twój biznes nie przyniesie oczekiwanych rezultatów.

Z sezonu na sezon

Prowadzisz sezonową działalność? U nas masz możliwość wynajmu namiotu „od ręki” i na elastycznych warunkach, dzięki czemu płacisz tylko za faktyczne użytkowanie. Dostępność na terenie całej Polski skraca czas poszukiwań i ułatwia przeprowadzkę.  

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Czyste, estetyczne hale gwarantuje profesjonalna myjnia do plandek niemieckiej firmy SKP.

  • Pełna mobilność Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu
  • Szybki serwis Na terenie całego kraju.
  • Przystępne ceny Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.
  • 20 lat doświadczenia Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.