Sprawdź, ile kosztuje wynajem hali namiotowej

Sprawdź, ile kosztuje wynajem hali namiotowej

Dodane przez Opublikowano 30/09/2015 4:00pm

Nasz cennik na wynajem namiotów pod hale magazynowe i imprezowe może zadziwić! Elmark Wynajem oferuje klientom najlepsze ceny na rynku, profesjonalne doradztwo oraz sprawdzony i bezpieczny montaż. Możesz skorzystać z naszych usług na dłuższy i krótszy czas. Wprowadzamy również szereg udogodnień w postaci doposażenia, które sprawi, że hala namiotowa będzie dobrze przygotowana.

Najczęściej wybieranym wyposażeniem dodatkowym w przypadku hal imprezowych są krzesła, stoły, parkiet oraz elementy ozdobne. Zachęcamy również do całorocznego wynajęcia namiotu pod hale magazynową. Dzięki urządzeniom grzewczym i technicznym rozwiązaniom, możliwe jest zainstalowanie ogrzewania w okresie jesienno-zimowym.

Ogrzewanie hali namiotowej w czasie zimy

Najczęściej stosuje się dwa rozwiązania. Pierwszym urządzeniem jest nagrzewnica powietrzna, która jest zasilana olejem opałowym. Wszystkie modele są wyposażone w zewnętrzny wyrzut spalin. Nagrzewnice powietrzne wykorzystujące olej spalinowy to najbardziej wydajny sposób na ogrzewanie hal. Jeśli jednak zależy nam na środowisku i ograniczeniu dodatkowej emisji spalin, możemy skorzystać z nagrzewnic zasilanych energią elektryczną. Zarówno jedne jak i drugie występują w wersji zewnętrznej i wewnętrznej.

Opłacalna alternatywa

Wynajęcie hali namiotowej pod magazyn nie obciąży budżetu Twojej firmy. Dzierżawa przestrzeni w budynkach murowanych jest zdecydowanie droższą inwestycją. Zachęcamy do skorzystania z najnowszych rozwiązań z firmą Elmark Wynajem!

Dzięki możliwości „skonfiguruj hale” dostępnej na naszej stronie, masz możliwość zapytania o cenę konkretnej hali, poprzez wybór:

  • przeznaczenia hali namiotowej,
  • jej długości i szerokości,
  • dodatkowego wyposażenia.

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Czyste, estetyczne hale gwarantuje profesjonalna myjnia do plandek niemieckiej firmy SKP.

  • Pełna mobilność Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu
  • Szybki serwis Na terenie całego kraju.
  • Przystępne ceny Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.
  • 20 lat doświadczenia Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.