Wynajem hal targowych – poznaj 6 korzyści

Wynajem hal targowych – poznaj 6 korzyści

Dodane przez Opublikowano 01/01/2016 12:00pm

Planujesz wystawę albo targi branżowe? Hale targowe to prosty sposób na organizację wydarzenia w plenerze. Poznaj najważniejsze zalety hal targowych, dostępnych w Elmark-Wynajem!

Ochrona przez cały rok i sprawdzony montaż

Hala targowa to bezpieczne zadaszenie, które chroni przed deszczem i wiatrem oraz słońcem. Specjalna konstrukcja, przygotowana z profili aluminiowych sprawia, że hale targowe mogą być użytkowane nawet w czasie zimy. Dzięki ofercie Elmark-Wynajem zorganizujesz targi w dowolnym terminie, niezależnie od warunków pogodowych. Oprócz profesjonalnego doradztwa, zapewniamy szybki i bezproblemowy montaż na dowolnym gruncie.

Niskie koszty i wynajem dostosowany do potrzeb

Wynajem hali targowej gwarantuje niskie koszty inwestycji. Kwota, którą trzeba byłoby przeznaczyć na wynajem powierzchni w tradycyjnym budynku murowanym jest zdecydowanie wyższa. Dodatkowo, nie wszystkie wydarzenia można zorganizować w zamkniętym pomieszczeniu. Rekomendujemy wynajem hali namiotowej na targi rolnicze lub wystawy. Oferta Elmark-Wynajem jest elastyczna – przygotowaliśmy wynajem w systemie krótkoterminowym oraz długoterminowym, aby nasi klienci mogli dopasować okres wypożyczenia do własnych potrzeb.

Profesjonalny wizerunek i dodatkowe wyposażenie

Odpowiednio przygotowana hala targowa zapewni Twojej firmie profesjonalny wizerunek w trakcie każdego wydarzenia. Elmark-Wynajem posiada w ofercie sprawdzone hale namiotowe, wykonane z najwyższej jakości materiałów. Swoje usługi świadczymy dla klientów z całej Polski. Oprócz profesjonalnego serwisowania i montażu, przygotowaliśmy również szeroki wybór elementów z zakresu dodatkowego wyposażenia. Razem z namiotem targowym można zamówić:

  • dodatkowe podjazdy scenę, system oświetlenia,
  • w okresie zimowym przeprowadzamy również montaż ogrzewania.

 

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Czyste, estetyczne hale gwarantuje profesjonalna myjnia do plandek niemieckiej firmy SKP.

  • Pełna mobilność Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu
  • Szybki serwis Na terenie całego kraju.
  • Przystępne ceny Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.
  • 20 lat doświadczenia Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.