Hale namiotowe sprzedaż

Elmark-Wynajem to wiodąca firma na rynku hal namiotowych, posiadająca już 25-letnie doświadczenie. Sprzedaż namiotów i hal namiotowych stanowi dopełnienie bogatej oferty firmy.

Zdobyte doświadczenie pozwala firmie idealnie sprostać zapotrzebowaniu nawet najbardziej wymagającego klienta. Zaletą każdej oferty jest wysoka jakość w atrakcyjnej cenie.

Bogaty asortyment

W ofercie sprzedażowej Elmark-Wynajem znajdują się: hale magazynowe o dowolnej rozpiętości (blacha oraz PCV), hale imprezowe z wyposażeniem, hale targowe, namioty typu TUREK, zadaszenia, plandeki, grafiki oraz banery.

Bogaty asortyment
Profesjonalny serwis

Profesjonalny serwis

Zakup namiotu to nie tylko wysokiej jakości produkt w dobrej cenie, ale również profesjonalna obsługa. Każdy namiot jest bezpłatnie montowany w dowolnym miejscu. Wszystkie hale i namioty podlegają 36-miesięcznej gwarancji.

Indywidualny cennik

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów firma Elmark-Wynajem stworzyła system wyceny namiotów uwzględniający zarówno jego parametry, jak także miejsce dostawy oraz opcjonalne wyposażenie dodatkowe. Każdy klient otrzymuje więc indywidualną wycenę.

Indywidualny cennik

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Czyste, estetyczne hale gwarantuje profesjonalna myjnia do plandek niemieckiej firmy SKP.

  • Pełna mobilność Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu
  • Szybki serwis Na terenie całego kraju.
  • Przystępne ceny Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.
  • 20 lat doświadczenia Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.