Organizacja wesela pod namiotem - o czym warto wiedzieć?

Organizacja wesela pod namiotem - o czym warto wiedzieć?

Dodane przez Opublikowano 18/02/2016 12:00pm

Wesele w plenerze to coraz częściej wybierana forma organizacji imprezy okolicznościowej dla rodziny i najbliższych przyjaciół. Z roku na rok, coraz więcej par decyduje się na przygotowanie uroczystości na świeżym powietrzu. Wesele pod namiotem to alternatywa dla imprezy organizowanej w tradycyjnej restauracji lub domu weselnym. Na co zwrócić uwagę przy organizacji takiej uroczystości? Zachęcamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami!

Przygotowanie imprezy – najważniejsze wskazówki

Przed wynajęciem namiotu weselnego należy wynająć miejsce, w którym uroczystość zostanie zorganizowana. Jedną z możliwości, z której może skorzystać Para Młoda, jest wynajęcie ogrodu lub terenu zielonego domów weselnych i restauracji, które specjalizują się w organizacji przyjęć okolicznościowych. Największą zaletą takiego rozwiązania jest możliwość skorzystania z innych usług restauracji, m.in.:

  • z cateringu,łazienek i toalet,
  • pokojów hotelowych przy organizacji noclegu dla gości weselnych.


Montaż namiotu weselnego na każdym gruncie

Korzystając z ogrodu restauracji specjalizującej się w organizacji przyjęć weselnych nie trzeba się również martwić o podłączenie prądu czy nagłośnienia. Większość restauracji oferuje również udekorowanie namiotu weselnego. Montaż obiektu halowego przeprowadzamy również na gruncie wynajmującego, np. w dużym ogrodzie lub działce właściciela. Organizatorzy imprezy rodzinnej wcześniej będą musieli zadbać o podłączenie prądu, toalety i catering.

Dodatkowe elementy i wyposażenie

Najbezpieczniej wybrać taką firmę cateringową, która oferuje również wypożyczenie własnej zastawy obiadowej i udekorowanie stołu. Organizacja namiotu pod wesele wiąże się również z wynajęciem stołów oraz krzeseł. W Elmark-Wynajem oferujemy wiele elementów z zakresu dodatkowego wyposażenia namiotu, m. in:

  • podwieszane sufity, instalacja dodatkowego oświetlenia,
  • montaż sceny dla orkiestry oraz parkietu dla gości,
  • montaż systemu ogrzewania.

 

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Czyste, estetyczne hale gwarantuje profesjonalna myjnia do plandek niemieckiej firmy SKP.

  • Pełna mobilność Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu
  • Szybki serwis Na terenie całego kraju.
  • Przystępne ceny Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.
  • 20 lat doświadczenia Na rynku polskim w produkcji i wynajmie hal namiotowych.