Namioty

Stoisko na imprezy

Gdy zależy Ci na niewielkim zadaszeniu na szczególne okazje, polecamy wynajem namiotów. Dzięki szybkiemu i łatwemu montażowi nawet na trudnym podłożu, namioty te cieszą się powodzeniem podczas festynów, targów i pokazów plenerowych.

Namiot w Twoim stylu

Asortyment namiotów do wynajęcia obejmuje 2 podstawowe modele: tzw. turecki i kalifornijski. Przy tym możesz dowolnie dobierać wielkość namiotu oraz jego wyposażenie dodatkowe. Skonfiguruj namiot zgodnie z własnymi potrzebami.

Bez zobowiązań

Nie musisz obawiać się stałych kosztów. Namioty te są szybkorozstawialne i dostępne do wynajęcia zarówno na dłuższy okres, jak i na kilka dni. Przystępnie skonstruowany cennik sprawia, że namiot jest dobrym rozwiązaniem zarówno dla dużych, jak i małych firm.

Profesjonalny wizerunek

Wynajęcie namiotu pozwoli Ci stworzyć profesjonalny wizerunek Twojej firmy. Podczas masowych imprez czy targów namiot stanowić będzie bezpieczne i reprezentacyjne zadaszenie stoiska z broszurami, produktami czy poczęstunkiem. Dodatkowo nasze namioty na wynajem są szybkorozstawialne, więc będzie to dodatkowym udogodnieniem w przypadku presji czasu.

Powiązane artykuły

Jak najczęściej wykorzystuje się namioty eventowe?

Namioty eventowe świetnie sprawdzą się podczas imprez plenerowych o różnym charakterze - prywatnym, firmowym...

Czytaj więcej

Hale namiotowe w sporcie

Namioty pod ujeżdżalnie, korty tenisowe, boisko piłkarskie? Zadaszone, mobilne obiekty, czyli hale namiotowe, mogą być...

Czytaj więcej

Hale namiotowe po zimie – jak o nie dbać?

Hale namiotowe zostały zaprojektowane z myślą o bezpiecznym użytkowaniu przez cały rok.

Czytaj więcej
Skontaktuj się
Namioty

Jak najlepiej zaprezentować firmę?

Namioty na wynajem to bardzo często wybierana forma promocji firm na targach branżowych lub innych wydarzeniach biznesowych.

Elmark-Wynajem to oferta dwóch rodzajów namiotów dostępnych na wynajem. Namiot kalifornijski to najlepsze rozwiązanie na targi branżowe i wydarzenia biznesowe w sezonie letnim. Otwarta przestrzeń zachęci odwiedzających do zapoznania się z ofertą firmy.

Zadaszenie wykonane z mocnego materiału PCV to pewność w każdych warunkach pogodowych. Wynajem namiotów tureckich zapewni każdej firmie oryginalny wizerunek, dzięki atrakcyjnej konstrukcji dachu.

Dodatkowe możliwości z Elmark-Wynajem

Elmark-Wynajem to wypożyczalnia namiotów i hal namiotowych, która świadczy usługi na terenie całego kraju. Wynajem namiotów na imprezy okolicznościowe to niska cena inwestycji oraz szybka realizacja zlecenia. Dzięki temu, każda firma może zapewnić sobie profesjonalny wizerunek.

Elmark-Wynajem zapewnia swoim klientom profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru hali namiotowej na wynajem i elementów dodatkowego wyposażenia. Przyjmujemy zlecenia na montaż:

    • podłogi,
    • oświetlenia.

Zachęcamy do sprawdzenia naszego cennika i korzystnej oferty na wynajem hali namiotowych.

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?
Pełna mobilność

Możliwość przygotowania hali 24h na dobę, siedem dni w tygodniu

Szybki serwis

Na terenie całego kraju.

Przystępne ceny

Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.

20 lat doświadczenia

Na rynku polskim w produkcji i wynajie hal namiotowych.

Referencje

Nasi partnerzy